Iga Lis to młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Szczególnie głośno zrobiło się o niej, kiedy postanowiła spróbować swoich sił w modellingu. W 2012 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na wybiegu podczas pokazu Łukasza Jemioła, a następnie u duetu Paprocki&Brzozowski oraz MMC. I choć wiele wskazywało na to, że Iga zwiąże swoją przyszłość właśnie z modellingiem, to dziś już wiadomo, że nastolatka wybiera się na uniwersytet w Londynie. Na jej Instagramie możemy jednak znaleźć wiele zdjęć, na których pozuje jak profesjonalna modelka, czasami również w odważnych stylizacjach. Ostatnio na swój profil dodała fotografię w bluzce z bardzo głębokim dekoltem.

Iga Lis pokazała odważne zdjęcie

Iga Lis opublikowała zdjęcie w bluzce z dużym dekoltem i zachwyciła fanów. Pod fotografią nie brakuje pochlebnych komentarzy pod adresem nastolatki. Obserwatorzy m.in. chwalą jej urodę i nienaganną figurę.

Iga Lis w tym roku miała studniówkę i skończyła szkołę średnią. Gdy była młodsza, zajmowała się modelingiem, wystąpiła m.in. w pokazach Paprocki & Brzozowski oraz MMC. Córka Rusin i Lisa interesuje się kulturą i polityką. Ostatnio o Idze mówiło się dużo w kontekście jej związku z Taco Hemingwayem, dziesięć lat starszym raperem i współtwórcą hitu "Tamagotchi".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:-)

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis) Paź 11, 2018 o 12:24 PDT