Tomasz Lis obchodził w tym tygodniu swoje 51. urodziny. Dziennikarz nie obnosił się ze swoim świętem, ale znalazły się osoby, które oczywiście pamiętały o jego jubileuszu. Były to naturalnie jego córki, Pola i Iga Lis, które korzystając z okazji urodzin swojego znanego taty, postanowiły podzielić się na Instagramie zdjęciami z dzieciństwa, na których widzimy nie tylko malutkie córki dziennikarza, ale także młodego jeszcze, zaczynającego wówczas swoją dziennikarka karierę Tomasza Lisa! Jak wtedy wyglądał?

ZOBACZ: POLA LIS Wydała specjalne oświadczenie dla mediów!

Obie córki, zarówno Pola, jak i Iga, wrzuciły do sieci swoje zdjęcia z tatą, gdy były bardzo malutkie. Na zdjęciu Poli widzimy, jak Tomasz Lis trzyma na rękach obie córki  - ją i młodszą o 3 lata Igę.

Nasze serce skradło jednak zupełnie inne ujęcie, którym ze światem podzieliła się Iga. Co wadzimy na tej fotce?

Na zdjęciu, które na Instagramie zamieściła Iga, widzimy, jak młody Tomasz Lis trzyma ją śpiącą na kolanach i przy okazji czyta Financial Times. Te zdjęcie naprawdę nas rozczuliło. Zgadujemy, że Iga też się wyruszyła, kiedy znalazła je w rodzinnym albumie!

Mimo rodzinnych zawirowań, Tomasz Lis ma obecnie bardzo dobre kontakty ze swoimi córkami. Pola ma już prawie 20 lat, a Iga - 17. Dziewczyny coraz częściej chodzą ze swoim tatą na spacery, na wspólne posiłki, ale nawet na… manifestacje!

CZYTAJ TEŻ: KINGA RUSIN oczami córek Igi i Poli Lis [ZDJĘCIA]

Co więcej, bardzo możliwie, że córki Lisa i Kingi Rusin będą również chciały związać się z mediami i show-biznesem. W zeszłym roku Pola zadebiutowała jako dziennikarka sportowa. Iga próbuje zaś swoich sił jako modelka. Chodziła już m.in. u Łukasza Jemioła i w pokazie Paprocki&Brzozowski.

Ciekawe, czy dziewczyny faktycznie pójdą w ślady Tomka Lisa i Kingi Rusin. Myślicie, że odziedziczyły talent po rodzicach…?