Igor Herbut będzie ojcem! 28-letni wokalista zespołu LemON poinformował fanów o ciąży swojej ukochanej, Małgorzaty Dec, na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Artysta zamieścił tam uroczy filmik, na którym widać czarne śpioszki ze swoim własnym zdjęciem. Przyszły tata opatrzył post następującym wpisem. - Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaję mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba? - zapytał retorycznie swoich obserwatorów. Przyszli rodzice na razie nie zdradzili, czy wkrótce przywitają na świecie syna, czy córkę.

Igor Herbut i jego dziewczyna zostaną rodzicami

Igor Herbut strzeże swoje życie prywatne przed mediami. Czasami jednak robi wyjątek, jak np. pod koniec zeszłego roku, gdy zamieścił w sieci zdjęcie swojej partnerki, Gosi. O spodziewającej się dziecka dziewczynie Igora Herbuta nie wiadomo zbyt wiele. Kobieta, podobnie jak jej ukochany, stroni od show-biznesowych imprez i unika zainteresowania mediów. Wiemy jedynie, że Małgorzata Dec ma 36 lat i w przeszłości była menedżerką zespołu LemON. Aktualnie pracuje jako producent telewizyjny.

Przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje, a was zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć Igora Herbuta i jego dziewczyny w naszej GALERII >>