Igor Herbut podczas występu Tomka Turka na scenie "The Four", podzieli się ze wszystkimi kryzysową sytuacją, z jaką musiał zmierzyć się podczas jednego z koncertów z zespołem LemOn. Dlaczego zdecyduje się opowiedzieć o bolesnym wspomnieniu? Otóż uczestnik będzie starał się jak najlepiej zaprezentować przed jurorami, jednak zdenerwowanie zrobi swoje. Jego wykonanie przywoła bolesne wspomnienia Igora Herbuta. Wokalista zdradzi, że doznał fatalnej kontuzji podczas swojego koncertu. Walczył z ogromny bólem, ale mimo tego nie przestał śpiewać…

Igor Herbut doznał kontuzji na koncercie

- Graliśmy kiedyś z LemOn wielki koncert, było tysiące osób. Zagraliśmy "Napraw, wziąłem krzesło w ferworze walki i tym krzesłem cisnąłem o ziemię. Razem z krzesłem wyleciał mi bark. To był naprawdę niesamowity ból. Skończyłem utwór, po czym podbiegłem do namiotu medyków - szybki strzał w tyłek, powrót na scenę z wiszącym barkiem. Zagraliśmy jeszcze "Scarlett" i tylko mój realizator wiedział kiedy krzyczę z bólu, a kiedy krzyczę w utworze - wyzna szczerze Igor Herbut.

A jak Tomek poradzi sobie na scenie "The Four"? Jakie komentarze usłyszy od pozostałych jurorów? Zobaczcie fragment programu poniżej.