Igor Herbut został ojcem! Partnerka życiowa wokalisty zespołu LemON, Małgorzata Dec, w poniedziałek urodziła ich pierwsze wspólne dziecko. Radosną nowiną podzielił się na Instagramie sam świeżo upieczony ojciec. 28-letni artysta nie tylko pokazał pierwszą fotografię noworodka prosto ze szpitala, ale także zdradził jego płeć. Dzięki temu wiemy już, że autor hitów "Jutro" i "Scarlett" przywitał na świecie syna. Rodzice na razie nie zdradzili jednak imienia, jakie wybrali dla chłopca.

- To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne - napisał młody tata.

Igor Herbut został ojcem

O tym, że partnerka Igora Herbuta jest w ciąży informowaliśmy was w połowie kwietnia. Wokalista podzielił się wtedy tą informacją ze swoimi fanami w radosnym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaję mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba? - napisał wtedy piosenkarz.

Gratulacje świeżo upieczonemu tacie złożyło na Instagramie już wielu znajomych i przyjaciół ze sceny muzycznej, m.in.: Kasia Nosowska, Ania Karwan, Cleo i Kasia Moś. Dołączamy się do życzeń!

Zobacz pierwsze zdjęcie syna Igora Herbuta w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Face App - gwiazdy oszalały na punkcie aplikacji do postarzania twarzy [ZDJĘCIA]