Igor Jakubowski jest jednym z czwórki finalistów Big Brother 2019. Ma 26 lat, mieszka w Koninie i zawodowo trenuje boks. Na swoim koncie ma takie osiągnięcia, jak wicemistrzostwo Europy, mistrzostwo Unii Europejskiej, dziesięciokrotne mistrzostwo Polski oraz udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Życie Igora koncentruje się wokół sportu, co widać na jego profilu na Instagramie, gdzie większość treści stanowią fotografie z treningów. Sportowiec zdecydował się na udział w programie z powodu kontuzji ręki, z którą boryka się od jakiegoś czasu. Kilka miesięcy temu przeszedł poważną operację, przez którą chwilowo musiał zrezygnować z boksu.

Kim jest Igor Jakubowski z Big Brother?

Igor Jakubowski ma psa rasy buldog francuski, o imieniu Floyd, którego nazwał na cześć amerykańskiego boksera Floyda Mayweathera. Chociaż na pierwszy rzut oka uczestnik wydawał się widzom groźny, oschły i agresywny, wystarczył tydzień, aby zmienili o nim zdanie. Okazało się, że Igor ma ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Jako jedyny mężczyzna w Domu Wielkiego Brata, z tolerancją podszedł do Łukasza i jego wyznania na temat orientacji seksualnej. 

Podczas trwania programu, Jakubowski musiał drastycznie zmienić swój tryb życia i odżywiania się. Przyzwyczajony do zdrowej zbilansowanej diety sportowiec, który spożywał na co dzień niemałą liczbę kalorii, przeżył w programie spory szok. Pewnego wieczoru bokser nagle zasłabł i jak potem się okazało, powodem był głód. Jedna z uczestniczek oddała mu nawet połowę swojej kolacji i śniadania. 

Igor Jakubowski przez cały czas trwania programu był nominowany do jego opuszczenia zaledwie dwa razy.

Myślicie, że Igor ma szanse na wygraną? Wielki Finał Big Brother 2019 obejrzycie już w niedzielę, 16 czerwca o godz. 20.00 na TVN7.

ZOBACZ TEŻ: BIG BROTHER PÓŁFINAŁ: kto odpadł? Kto w finale? Sprawdź!