Igor Jakubowski wziął udział w tegorocznej edycji reality show "Big Brother" i zajął trzecie miejsce. 26-latek zawodowo trenuje boks. Na swoim koncie ma takie osiągnięcia, jak wicemistrzostwo Europy, mistrzostwo Unii Europejskiej, dziesięciokrotne mistrzostwo Polski oraz udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Kilka miesięcy temu przeszedł poważną operację, przez którą chwilowo musiał zrezygnować z boksu. Ostatnio widziano go na imprezie w Warszawie w towarzystwie uczestniczki "Big Brothera" Angeliki Głaczkowskiej. Czy to coś więcej niż przyjaźń?

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są parą?

Finalista "Big Brothera" w trakcie programu poznał Agnieszkę Głaczkowską. Od razu była widać, że pomiędzy nimi zaiskrzyło: spędzali ze sobą dużo czasu i nie unikali okazywania sobie czułości. Ich "romans" został przerwany, kiedy Angelika odpadła z domu Wielkiego Brata. W rozmowie z portalem Plotek, Igor wyznał, że: 

Z Angeliką łączy nas dużo wspólnych cech. Oboje lubimy sporty walki, podróże, mamy podobne zainteresowania, więc to nas połączyło w jakimś stopniu.

W poniedziałek 17 czerwca 2019 roku, tuż po wielkim finale, para ponownie się do siebie zbliżyła i pozowała do zdjęć na otwarciu nowego studia fotograficznego, "Studio Sztos". Podczas otwarcia udzielili krótkiego wywiadu serwisowi przeambitni.pl. Igor zdradził, na jakim etapie jest ich znajomość: 

Co się rozwinie, to się okaże. Zobaczymy, co Angela będzie proponowała. Jak propozycja będzie atrakcyjna, to może skorzystam. 

Sam wicemistrz Europy, dodał zdjęcie z Głaczkowską na swoim profilu na Instagramie:

Fanów zachwycił fakt, że Igor i Angelika pojawili się razem na wydarzeniu oraz skomentowali ich związek:

Świetnie razem wyglądacie. Kibicuje Wam.

Igor, jesteście z Angela super. Cudowna z was para. Szczęścia wam życzę.  

Fajna para. 

Jak myślicie, Igor i Angelika będą razem?  

Zobacz zdjęcia Igora Jakubowskiego i Angeliki Głaczkowskiej w naszej GALERII >>