Kim jest Igor Łubkowski? Takie pytanie mogą sobie zadawać widzowie "Love Island Polska", którzy po raz pierwszy zobaczyli go w willi na "Wyspie Miłości". Wysoki i świetnie zbudowany blondyn z wieloma tatuażami od razu wzbudził ogromne zainteresowanie uczestniczek programu, i to nie tylko tych, które akurat pozostawały bez pary. Czym Igor tak zafascynował Islanderki?

Igor Łubkowski z 2. edycji "Love Island"

Igor jest jednym z najmłodszych uczestników tej edycji randkowego show - ma dopiero 22 lata. Swój akcent zawdzięcza temu, że od 17 lat mieszka w Londynie. W stolicy Anglii zarabia na życie jako model.

Pomimo młodego wieku zdobył już sporo życiowych doświadczeń. Skończył w Wielkiej Brytanii dwa kierunki studiów, a przez pewien czas mieszkał i pracował w dalekiej Azji.

Twierdzi, że jego największe zalety to bezpośredniość, otwartość na innych i umiejętność osiągania celów bez zważania na przeciwności losu.

Jeśli chodzi o życie miłosne Igora, to ma on jak na razie za sobą tylko jeden poważny związek, który trwał 1,5 roku. Singlem jest od sześciu miesięcy.

Igor przyznaje się, że oglądał brytyjską wersję programu "Love Island", ale zdecydował się wziąć udział w polskiej edycji, ponieważ bardziej podobają mu się polskie kobiety. Myśli też o powrocie do ojczyzny. W programie ma nadzieję znaleźć nie tylko partnerkę, ale także ciekawych znajomych.

Igor Łubkowski - Instagram

Prywatne i zawodowe poczynania Igora z "Love Island" możecie śledzić na jego profilu na Instagramie (@iglubkowski).

Zobacz gorące zdjęcia Igora Łubkowskiego w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: "Love Island Polska" - znamy uczestników 2. edycji Wyspy Miłości [ZDJĘCIA]