Kim jest Igo? Takie pytanie mogą sobie zadawać niektórzy fani projektu Męskie Granie Orkiestra. Igor Walaszek, bo tak naprawdę nazywa się wokalista, wystąpił w ubiegłym roku z Katarzyną Nosowską, Tomaszem Organkiem i Krzysztofem Zalewskim w teledysku do piosenki "Sobie i Wam", a w tym roku powrócił do projektu u boku Darii Zawiałow i Błażeja Króla. Warto wiedzieć, że Igo to postać doskonale znana już miłośnikom polskiej muzyki elektronicznej. Ile ma lat? Jak zaczęła się jego kariera na polskiej scenie muzycznej? Czy ma dziewczynę? Sprawdź, co wiemy na temat życia osobistego i zawodowego gwiazdy Męskiego Grania już teraz poniżej.

Męskie Granie 2020 - kim jest Igo?

Igor Marek Walaszek przyszedł na świat w 1992 roku. Pochodzi z Krakowa. Najbardziej znany jest z działalności w wykonującym muzykę taneczną duecie o nazwie Bass Astral x Igo, którzy stworzył razem z basistą Kubą Traczem. W ramach tego projektu mają na swoim koncie już dwie płyty studyjne: "Discobolus" z 2017 roku i "Orell" z 2018 roku. To jednak nie jest ich pierwsza współpraca muzyczna. Artyści występowali wcześniej razem także w rockowym zespole Clock Machine. Dodajmy, że Igo jest nie tylko wokalistą. W 2016 roku razem z Filipem Jarzęckim założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Iglo Records.

Igor Walaszek należy do grona artystów, którzy strzegą swojego życia prywatnego i podczas wywiadów przeważnie odpowiadają jedynie na pytania związane ze swoją pracą. Na profilach w mediach społecznościowych Igo od czasu do czasu jednak publikuje swoje zdjęcia z dziewczyną, Anną Heleną Gąsiorowską.

Zobacz zdjęcia Igora "Igo" Walaszka w naszej GALERII >>