Ile gwiazdy zarobią w sylwestra 2017? Odpowiedź na to pytanie wielu z was może zwalić z nóg. Nie jest bowiem tajemnicą, że 31 grudnia to dla śpiewających artystów okres największych żniw. Za występ z zaledwie kilkoma piosenkami na jednej z trzech największych imprez organizowanych przez stacje telewizyjne są w stanie zarobić nawet cztery razy więcej niż za zwykły koncert w inne dni roku. Szansę na poważny zastrzyk gotówki mają również ci, który występują na sylwestrach miejskich w dużych ośrodkach oraz na zamkniętych imprezach organizowanych przez wielkie firmy i milionerów. Kto jest rekordzistą? Tutaj raczej nie ma niespodzianek - jak prawie zawsze najwyższe kwoty zarezerwowane są w tym roku dla Edyty Górniak i Maryli Rodowicz.

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK dostała kuszącą propozycję od milionera! Ile dostanie za występ w sylwestra?

Sylwester 2017/18 - ile gwiazdy dostaną za występ?

Edyta Górniak co prawda nadal nie ogłosiła oficjalnie, gdzie wystąpi w sylwestra 2017, ale już teraz wiadomo, że może liczyć na 100 tys. zł. Gwiazdy być może w tym roku nie zobaczymy w Polsacie, Dwójce ani TVN. Wykonawczyni hitu "Andromeda" dostała bowiem podobno propozycję zaśpiewania na zamkniętej imprezie. Biznesmen z Wrocławia rzekomo jest w stanie zapłacić nawet dwa razy tyle co telewizja. O tym, na którą opcję zdecyduje się Edyta Górniak, dowiemy się już wkrótce.

Maryla Rodowicz, jak podaje "Super Express", może liczyć na niewiele mniejszy zysk niż jej młodsza koleżanka. Za występ na Sylwestrze z Dwójką w Zakopanem ma otrzymać 90 tys. zł.

Kto jeszcze ostatniego dnia 2017 roku nieźle zasili swój budżet? Na telewizyjnych sylwestrach wystąpią też m.in. Michał Szpak, Agnieszka Chylińska, Cleo i Margaret. Konkretne stawki tych artystów nie są znane, ale wiadomo, że nawet mniej znane gwiazdy na każdej z tych imprez mogą liczyć na co najmniej 30 tys. zł nawet za krótki występ.