Agnieszka Radwańska po trzech latach związku, 22 lipca 2017 roku poślubiła swojego partnera, Dawida Celta. Para poznała się podczas jednego z meczów tenisa – jej ukochany był wówczas jej partnerem sparingowym i jak widać wspólna pasja połączyła ich na dobre! W piękne, lipcowe popołudnie para stanęła na ślubnym kobiercu w Krakowie. Fani tenisistki byli ciekawi wszystkiego - zdjęć z ceremonii, jak wyglądała suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej, czy w końcu - ile pieniędzy para młoda wydała na organizację wesela. Jak donosi jeden z polskich dzienników, przyjęcie weselne Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta wcale nie należało do najdroższych...

ZOBACZ: AGNIESZKA RADWAŃSKA już po ślubie z Dawidem Celtem! Mamy zdjęcia z ich "wielkiego dnia" [GALERIA]

Agnieszka Radwańska jest jedną z najlepszych tenisistek świata. Nie jest więc tajemnicą, że czego jak czego, ale pieniędzy raczej jej nie brakuje. Jak podaje Fakt, wesele Radwańskiej i Celta kosztowało (o dziwo) całkiem "normalne" pieniądze. Tabloid wylicza, że suknia ślubna Radwańskiej, zaprojektowana przez Agnieszkę Maciejak kosztowała 25 tys. zł. Buty od Christiana Louboutina to wydatek rzędu 4,5 tys. zł. Garnitur pana młodego marki Vistula - 3 tys zł. Do tego ok. 4 tys. na dodatki - koszulę, buty i spinki do mankietów. Tabloid podobno wie nawet, ile para młoda zapłaciła za wynajęcie swojej sali weselnej - dzień wesela kosztował 40 tys. zł, a poprawiny połowę tej kwoty.

"Do tego trzeba doliczyć: alkohole i tort - 10 tys.; hotel dla gości - 10 tys.; zespół muzyczny - 20 tys.; opłata za mszę - 2 tys.; fotograf i kamerzysta - 15 tys.; wynajęcie ochrony - 10 tys.; zaproszenia, dekoracje, limuzyna, inne - 5 tys. oraz kreacje na przebranie - 10 tys. zł" - wylicza Fakt.
 

Łącznie tabloid szacuje koszt wesela jako 200 tys. zł. To na pewno nie mało ale... Pamiętacie chociażby słynne już wesele Agnieszki Szulim i Piotra Staraka? Mówi się, że ta para wydała na swój "wielki dzień" ponad milion złotych (!), a więc pięć razy tyle, co Radwańska i Celt!

POLECAMY: AGNIESZKA SZULIM I PIOTR WOŹNIAK-STARAK już po ślubie! Dziennikarka miała dwie suknie ślubne [ZDJĘCIA]

Czyje wesele podobało Wam się bardziej? ;)