Kim jest Sławomir Zapała? Prowadzący nowy teleturniej o nazwie "Big Music Quiz" zasłynął w internecie dzięki przebojowi "Miłość w Zakopanem". Teledysk do skocznego utworu zyskał już ponad 124 mln wyświetleń na YouTube - o takim wyniku mogą pomarzyć największe gwiazdy muzyki w Polsce, a nawet sporo znanych artystów z zagranicy. Popularność Sławomira postanowiła wykorzystać TVP i zaangażowała go do prowadzenia najnowszego programu muzycznego Dwójki. Okazuje się, że jego usługi nie są wcale takie tanie!

ZOBACZ: SŁAWOMIR poprowadzi quiz muzyczny na TVP2! Kiedy emisja?

Ile zarabia Sławomir Zapała?

Wysokość zarobków Sławomira Zapały za prowadzenie programu "Big Music Quiz" może przyprawić o zawrót głowy! Jak udało się ustalić "Super Expressowi", showman otrzymuje za dzień pracy aż 25 tys. zł. Z prostego rachunku wynika więc, że za 4 miesiące pracy na planie pierwszego sezonu "Big Music Quiz" Sławomir może otrzymać nawet ok. 450 tys. zł.

Sławomir Zapała - żona, dzieci

Sławomir Zapała w "Big Music Quiz" występuje razem ze swoją żoną, Magdaleną Kajrowicz. 33-letnią aktorkę możecie kojarzyć z takich produkcji, jak "Na noże", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" czy "Czas honoru". Sławomir i Magdalena wychowują razem syna, Kordiana, który przyszedł na świat 9 września 2016 roku.

Sławomir to wymyślona postać?

34-letni Sławomir Zapała to absolwent krakowskiej szkoły teatralnej. Doświadczenie aktorskie ("Karol. Człowiek, który został papieżem", "33 sceny z życia", "Pod Mocnym Aniołem") i kabaretowe z pewnością pomogło mu wykreować postać Sławomira, którego znamy dziś - zabawnego Polaka, który po latach wrócił z Ameryki, aby zrobić karierę w wymyślonym przez siebie gatunku muzycznym rock polo. Ogromne sukcesy sprawiły, że Zapała postanowił kontynuować karierę jako wykreowane przez siebie muzyczne alter ego.

Zdjęcia Sławomira i Magdaleny z planu programu "Big Music Quiz" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>