Ilona Felicjańska w niedzielny wieczór bardzo zaniepokoiła swoich znajomych i fanów. Ok. godz. 21 na profilu modelki pojawił się post, w którym stwierdziła, że została pobita we własnym mieszkaniu. Na miejscu zjawiła się policja, którą wezwał niewymieniony z imienia mężczyzna.

- Zostałam pobita, we własnym domu, policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwonił... - napisała gwiazda.

Z dalszych komentarzy, które pojawiły się pod postem Felicjańskiej można było się dowiedzieć, że tajemniczy mężczyzna zabrał jej klucze i uwięził ją w domu. Z gorączkowych i nieskładnych wpisów wynikało też, że gwiazda pozostawała zamknięta w mieszkaniu i relacjonowała wszystko z telefonu komórkowego.

Ilona Felicjańska pobita i uwięziona

Co tak naprawdę wydarzyło się w niedzielny wieczór w domu Ilony Felicjańskiej? Tego na razie nie wiadomo, bowiem niepokojące wpisy jeszcze w nocy zniknęły z jej profilu. Gwiazda nie odpowiadała na próby kontaktu ze strony dziennikarzy. W poniedziałek po południu modelka opublikowała oficjalny komunikat, w którym podziękowała za troskę, przeprosiła za narażenie wielu osób na stres i zapewniła, że wszystko jest już w porządku.

Szokujące wpisy z Facebooka i najnowsze zdjęcia Ilony Felicjańskiej znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ilona Felicjańska chciała pomóc Agnieszce Kotulance. Padły mocne słowa