Tylko "Gali" Ilona Felicjańska i Yossarian Malewski opowiedzieli, jak odnaleźli siebie i miłość, która uratowała ich oboje. Ona to była modelka i kobieta pop przejściach, która nie wierzyła, że znajdzie jeszcze mężczyznę dla siebie. On - muzyk i kompozytor - wiedział, że wszystko jeszcze przed nim. Co dało im to wyjątkowe uczucie?

W nowym numerze rozmawiamy też z Magdaleną Boczarską, która zdradziła nam, co ją motywuje, a co daje jej szczęście. W nowej "Gali" przeczytacie też wywiad z Ewą Błaszczyk. Aktorka tylko nam odpowiedziała na najtrudniejsze pytania - czy jest samotna, czy ma czas na życie osobiste i co daje jej praca w teatrze i w fundacji Akogo?, którą od lat prowadzi.

W najnowszym numerze robimy też przegląd nowych, krótkich fryzur gwiazd i pokazujemy, jak nosi się kobieta-dandys - ten styl to hit sezonu!

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnwoszej "Gali", dostępnej od poniedziałku, 11 sierpnia. Do wyboru "Gala" z premierą filmu "Nieobliczalni" w cenie 29,99zł lub bez dodatku w cenie 4,99zł!