DJ Adamus to nie tylko jeden z najpopularniejszych, ale także najbardziej kreatywnych polskich dj-ów. Tworzy muzykę, podróżuje po świecie, pisze książki, prowadzi klub, a do tego postanowił w wyjątkowy sposób świętować otwarcie wakacyjnego sezonu. 22 czerwca w klubie The View Warsaw odbyła się druga edycja jego festiwalu - Ibiza Camp ON! Festival. Nie zabrakło na nim czołowych polskich DJ-ów oraz gwiazd. kogo mogliśmy spotkać na tym wydarzeniu?

Gwiazdy na Ibiza Camp ON! Festival

W rytm klubowych przebojów bawiły się zaproszone gwiazdy, w tym m.in. Ilona Felicjańska, Anna Głogowska, Anna Oberc, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady), Marek Kaliszuk, Krzysztof "Kasa" Kasowski i Piotr Zelt. Jak gwiazdy prezentowały się na tym wydarzeniu? Zobaczcie sami zaglądając do naszej GALERII ;-)

A co DJ Adamus mówi o samej imprezie? Dlaczego postanowił powołać do życia własny festiwal?

„Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, wydałem książkę autobiograficzną „Historia złego chłopca”, mam swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że druga edycja Ibiza Camp On! Festival jest wstępem do wielkiego świętowania na wyspie. Przede mną pracowite wakacje, które zakończą się wyjątkowym tygodniem we wrześniu na Ibizie!”

Już trzymamy kciuki za kolejne edycje tego festiwalu!