Ilona Felicjańska ma za sobą wyjątkowo trudne lata. Po niefortunnych i dramatycznych przeżyciach w życiu byłej polskiej top-modelki miał nie zostać już nawet ślad. Wszystko wskazuje jednak na to, że zły los nie opuszcza modelki. Choć od dłuższego czasu miała ona planować ślub ze swoim partnerem, Paulem Montaną, to wszystko wskazuje na to, że teraz będzie musiała odwołać swoje plany. A wszystko przez to, że jej narzeczony został przyłapany na zdradzie!

Ilona Felicjańska i Paul Montana - historia związku

Ilona Felicjańska poznała Paula Montanę ponad rok temu. Amerykanin od razu skradł serce byłej modelce. Od zapoznania para była nierozłączna i szybko zaczęła planować wspólną przyszłość. Felicjańska i Montana chcieli podobno wziąć ślub w maju tego roku. Ceremonia miała jednak zostać odwołana z racji na fakt, że narzeczonego modelki widziano publicznie w niedwuznacznej sytuacji z inną kobietą. Felicjańska nic sobie wówczas nie rozbiła z medialnych doniesień i szybko ukróciła plotki o domniemanym rozpadzie ich związku. Na łamach Super Expressu potwierdzała wówczas, że plany weselne są aktualne:

Ślub w maju. Istnieje taki rodzaj miłości, której nic nie rozdzieli – zapewniała Ilona Felicjańska.

Teraz okazuje się, że narzeczony Ilony Felicjańkiej po raz kolejny widziany był w towarzystwie kobiety, która nawet nie przypomina jego narzeczonej. Montana spotkał się z nią na kilka drinków w popularnym warszawizm pubie Plan B. Zdjęcia z ich spotkania zamieścił Super Express. I choć para obściskiwała się w miejscu publicznym, to jednak żadne z nich nie kryło się z tymi gestami!

Ilona Felicjańska i Paul Montana - zdjęcia, Instagram

Czy to znaczy, że ślubu Ilony Felicjańskiej i Paula Monaty jednak nie będzie? A może modelka znowu przymknie oko na kolejny „skok w bok” swojego narzeczonego?

Do tej pory Felicjańska i Montana wyglądali na wyjątkowo szczęśliwych. Zobaczcie serię ich ostatnich zdjęć w naszej GALERII.