Od mniej więcej 10 lat Ilona Felicjańska boryka się z problemami osobistymi na oczach mediów. Wszystko zaczęło się, gdy modelka pod wpływem alkoholu prowadziła samochód. Ilona przyznała, że jest alkoholiczką i postanowiła rozpocząć terapię. Niestety nie zawsze leczenie uzależnienia szło tak, jak powinno, a wielu fanów modelki martwiło się o nią, gdy zaczęła spotykać się z Paulem Montaną.

Ilona Felicjańska i Paul Montana rozstali się?

Związek, a później małżeństwo z Paulem to bardzo burzliwa relacja. Już na jej początku paparazzi przyłapali Montanę na tajemniczej randce z nieznajomą, z którą Ilona miała nie mieć problemu. Nieco później w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się wpisy sugerujące, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej, a aresztowanie na Florydzie po jednej z kłótni znalazło się na czołówkach wielu portali. Niedawno w programie "UWAGA TVN" Montanowie zdobyli się na szczerze wyznanie, zgodnie z którym gwałtowny charakter ich relacji wynikać ma z namiętności obojga. Niestety wiele wskazuje na to, że Ilona i Paul właśnie się rozstali.

Po tym, jak mężczyzna zmienił status związku na "wolny" na swoim profilu społecznościowym, otrzymał od żony wiadomość, której treść zdecydował się ujawnić:

Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś "single", bo masz żonę. Nie mamy rozwodu, a takie działania są na twoją niekorzyść. To znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. Dla mnie ok. Tak robiłeś od początku naszej znajomości. Nie wiem, jak to się będzie miało do ugody rozwodowej - czytamy.

W czwartek na profilu Ilony pojawił się za to wpis, w którym modelka przyznaje, że rady, które dostawała, niekoniecznie do niej trafiały:

Słyszałam tysiące rad, co powinnam zrobić. To były dobre rady i płynęły z serca. Czasem zupełnie nie ;) Jednak nawet najlepsza rada wypowiedziana w momencie, kiedy nie jesteśmy na nią gotowi odbije się od nas a nawet zaszkodzi. Nie mamy prawa mówić innym co mają zrobić ze swoim życiem. Każdy musi być sam odpowiedzialny za własne decyzje i wybory - napisała.