Ilona Felicjańskiej postanowiła w końcu zabrać publicznie głos i odnieść do się rewelacyjnych zdjęć, które od kilu dni krążą po internecie. Super Express już kilka dni temu opublikował zdjęcia paparazzi, na których widać, jak narzeczony Felicjańskiej - Paul Montana – nie tylko przytula się, ale też całuje z piękną brunetką, która nijak nie przypominała Ilony Felicjańskiej. Do spotkania tej zafascynowanej sobą dwójki miało dojść całkiem niedawno w warszawskim pubie Plan B. Zdjęcia szybko trafiły nie tylko na czołówki gazet, ale i do sieci. Felicjańska na początku nie chciała komentować całego zamieszania, aż w końcu udzieliła wypowiedzi serwisowi WP Gwiazdy. Wynika z niej, że w jej oczach nic poważnego się nie stało, a takie zachowania, jak to jej chłopaka, są po prostu częścią „docierania się partnerów”.

ZOBACZ: CICCIOLINA komentuje siostry Godlewskie, Iwonę Węgrowską, Dodę i Anellę.Chwali czy krytykuje? [WIDEO]

Ilona Felicjańska o swoim związku z Paulem Montaną

„Wszystko u mnie cudownie i wyjątkowo, mam nadzieje że u Was również. Moje załamanie to bzdura wyssana z palca. Są ludzie, którzy czekają na moje potknięcie lub upadek i rozpowszechniają plotki. To prawda, że trafiłam do szpitala, bo straciłam przytomność na dworcu i rozbiłam sobie głowę. To tyle. A jeśli chodzi o ślub, to rzeczywiście przekładamy ceremonię na sierpień ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Nigdy nie twierdziłam, że nasz związek jest łatwy, cały czas się docieramy. Najważniejsze jednak, że oboje jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszych uczuć. Kochamy się i chcemy iść razem przez życie, to się nie zmienia. (...) Życie wie najlepiej, co nam zaoferować, a moja kolejna książka będzie o relacjach w związku.”

CZYTAJ: ILONA FELICJAŃSKA chłopak ją zdradza? Paul Montana przyłapany na całowaniu innej kobiety!

Jak widać, modelka nie widzi problemu w tym, że je narzeczony został przyłapany na czułościach z inną i nadal panuje wziąć ślub z Paulem Montaną. Czy w tej sytuacji pisanie książki o „relacjach w związkach” jest na pewno trafionym pomysłem?