Ilona Felicjańska to jedna z najpiękniejszych polskich modelek lat 90. Po spowodowanym pod wpływem alkoholu wypadku, celebrytka zerwała z nałogiem i powróciła do świata mediów.

Wciąż podejmuje wyzwania w świecie modelingu, ale w pełni spełnia się w pisaniu książek, w których porusza tematykę związaną z uzależnieniami. W mediach coraz częściej nazywa się ją specjalistką od uzależnień.

Zobacz: Ilona Felicjańska w kontrowersyjnej stylizacji promuje nową książkę

Jak przystało na modelkę Ilonie Felicjańskiej można pozazdrościć nie tylko dorobku w modelingu, ale również wyjątkowej sylwetki. W sezonie letnim gwiazdy chętnie chwalą się ciałem i przy każdej możliwej okazji eksponują swoje wdzięki w kostiumach kąpielowych. Dzięki temu mieliśmy okazję podziwiać figurę Anny Wendzikowskiej, Mariny Łuczenko czy Anny Kalczyńskiej.

Zobacz: Krupińska, Łuczenko, Rusin, Minge i inne polskie gwiazdy w bikini [ZDJĘCIA]

Niedawno swoją nienaganną sylwetką pochwaliła się Sharon Stone. 58-letnia aktorka zaskoczyła swoim zdjęciem, na którym wygląda wręcz perfekcyjnie. Jak widać mimo upływu lat, gwiazda nadal zachwyca urodą i seksapilem. Nic dziwnego, że fani nazywają ją ikoną seksapilu.

Zobacz: Sharon Stone 58-letnia aktorka pozuje w bikini. Wow! To zdjęcie robi wrażenie

Zdjęciem w bikini pochwaliła się również Ilona Felicjańska. Co prawda polska modelka więcej zostawiła naszej wyobraźni, to jednak patrząc na jej zdjęcia, mamy pewność, że 43-letnia gwiazda jak najbardziej jest w formie. 

Zobacz: Ilona Felicjańska kończy dziś 43 lata! Jak na przestrzeni lat zmieniała się modelka?