Ilona Felicjańska od kilku lat zmaga się z problemami prywatnymi, którymi w dużej mierze dzieli się w mediach społecznościowych. Modelka przyznała się do uzależnienia od alkoholu, a także zaburzeń psychicznych, które leczyła w specjalistycznej klinice. Burzliwy jest również jej związek z Paulem Montaną, którego kulisy co jakiś czas trafiają do mediów. I tak od początku relacji pary widzieliśmy już zdjęcia Montany z inną kobietą, a także fotografie z zatrzymania Felicjańskiej i jej ukochanego przez amerykańską policję. 

Ilona Felicjańska i Paul Montana rozstali się

Mimo gwałtownej relacji Felicjańska i Montana 4 miesiące temu zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie "tak" w Londynie. Na ceremonię zaprosili jedynie najbliższych, a zdjęcia ze ślubu szybko trafiły do prasy. Jak się jednak okazuje, ślub nie sprawił, że w ich związku przestały pojawiać się problemy. Kilka dni temu Ilona Felicjańska ogłosiła, że rozstaje się z Paulem Montaną. - Tak. Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Felicjańska nie może się rozwieść z Montaną

Rozwód Ilony Felicjańskiej i Paula Montany może jednak nie być taki prosty. Para wzięła ślub w Londynie, w związku z tym podlega przepisom prawa brytyjskiego. A te mówią, że rozwód małżonków może nastąpić dopiero po roku od zawarcia małżeństwa - modelka pozew o rozwód będzie mogła złożyć w lutym 2021. Do tej pory para jest zmuszona do życia w separacji.