To już koniec małżeństwa Ilony Felicjańskiej i Paula Montany. Para, która niespełna cztery miesiące temu stanęła na ślubnym kobiercu, postanowiła zakończyć swoją bardzo burzliwą relację. Pierwsze doniesienia o rozstaniu modelki i biznesmena pojawiły się kilka dni temu po tym, jak 53-latek zmienił status związku na "wolny" na swoim profilu społecznościowym oraz opublikował treść wiadomości, którą otrzymał od żony. 

- Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś "single", bo masz żonę. Nie mamy rozwodu, a takie działania są na twoją niekorzyść. To znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. Dla mnie ok. Tak robiłeś od początku naszej znajomości. Nie wiem, jak to się będzie miało do ugody rozwodowej - napisała Felicjańska w wiadomości do Montany. 

Ilona Felicjańska potwierdza rozstanie z Paulem Montaną

W rozmowie z "Super Expressem" II wicemiss Polonia z 1993 roku potwierdziła, że rozstała się z mężem, którego poznała ponad trzy lata temu. 

- Tak. Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta - oznajmiła. 

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Felicjańska przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Napisała szczery list z odwyku