W poniedziałek, 9 września, w Warszawie odbył się pokaz duetu Bohoboco, na którym pojawił się tłum gwiazd. Co ciekawe, następnego dnia po prezentacji kolekcji nie mówiło się o samych strojach, tylko o... organizacji pokazów. Zamieszanie wywołała Joanna Jabłczyńska, która w ostrych słowach oceniła pokaz na Facebooku.

Joanna Jabłczyńska narzekała na tłum ludzi, kolejki i brak siedzących miejsc. Aktorka była tak oburzona, że postanowiła wrócić do domu zanim jeszcze pokaz się rozpoczął. Zupełnie inne zdanie na temat organizacji pokazu miała Ilona Felicjańska.

- Chciałabym zaprzeczyć doniesieniom, jakoby organizacja na pokazie BOHOBOCO była zła! Bywam na ważnych pokazach i myślę, że mam pogląd na ten temat... Natychmiast po podejściu do wejścia zostałam powitana uśmiechem i "przekazana" osobie odpowiedzialnej za doprowadzenie mnie na moje miejsce:) Najpierw zapytano o to czy zechce zostawić płaszcz i zaprowadzono pod "ściankę", gdzie zostałam poproszona i przeproszona za to, że jest mały przestój.. Ale jednocześnie padło pytanie, czy zechciałabym się czegoś napić? Po 3-4 minutach oczekiwania dostałam wodę:) - napisała Ilona Felicjańska na Facebooku. - (...) Za cała te rewelacyjna i profesjonalna obsługę dziękuję organizatorom pokazu Pokaz był wyjątkowy, a kolekcja przepiękna - dodała gwiazda.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy na pokazie Bohoboco [FOTO]