Jakiś czas temu głośno było o sprawie, jaką wytoczyła Ilona Felicjańska Piotrowi Kaszubskiemu, znanemu jako pierwszy polski "20-letni milioner". Modelka oskarżyła Kaszubskiego o zniesławienie, bo ten publicznie powiedział, że gwiazda nie mogła skorzystać w pełni z proponowanych przez jego klinikę urody zabiegów, bo była pod wpływem alkoholu!

Jak udało się nam dowiedzieć, niedawno w tej sprawie zapadł wyrok, który jest korzystny dla Ilony Felicjańskiej! Piotr Kaszubski będzie musiał przeprosić gwiazdę, a także... wypłacić jej aż 40 tysięcy złotych odszkodowania!

Kiedy przestałam pić, miałam wrażenie, że media czekają tylko na moja wpadkę. Że nie interesuje ich, co robię zawodowo, tylko kiedy znowu zacznę pić. – powiedziała Felicjańska. Tymczasem nie piję już ponad trzy lata i z podniesioną głową mówię „jestem alkoholiczką”, bo uzależnienie to choroba nieuleczalna i do końca życia muszę zachować czujność. Swoimi książkami i swoją postawą usiłuję pogłębić w społeczeństwie  wiedzę na temat alkoholizmu, pomagam też ludziom wydostać się ze szponów uzależnienia i współuzależnienia. Kiedy więc Piotr Kaszubski obrzucił mnie oszczerstwami, próbując podważyć moją wiarygodność, nie mogłam stać bezczynnie.

Piotr Kaszubski nie skomentował decyzji sądu i nie stawiał się na rozprawach. Wyrok wydano więc zaocznie.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Ilona Felicjańska - Najlepiej Ubraną Modelką 2014!