Ilona Felicjańska to jedna z najsłynniejszych polskich alkoholiczek. Celebrytce, po spowodowanym pod wpływem alkoholu wypadku, udało się zerwać z nałogiem i przy okazji zaistnieć w mediach.

Ilonie Felicjańskiej udało się przekuć swoją walkę z problemami w sukces. Napisała dwie książki, stworzyła Fundację Niezapominajka i do dziś występuje w mediach jako specjalistka od uzależnień. 

- Zamierzam pomagać ludziom uzależnionym. Życie nauczyło mnie, że ważne jest podanie im ręki właśnie wtedy, gdy są tak bardzo zagubieni - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Teraz postanowiła pójść o krok dalej i rozpoczęła studia. Celebrytka zaczęła niedawno naukę w Studium Psychologii Psychotronicznej. Studenci uczą się tam m.in. czytania z dłoni, symboliki Tarota i numerologii. 

- Studia rozwiną mnie i otworzą na alternatywne metody pomagania uzależnionym - wyjaśnia Ilona Felicjańska.

Niestety, fundacja byłej modelki stanęła w martwym punkcie, więc Ilona Felicjańska postanowiła zaangażować się w działalność fundacji Mam wybór, założonej przez jej psychoterapeutkę. Teraz celebrytka ma nowy pomysł - chce stworzyć klinikę dla uzależnionych. 

Czy Ilona Felicjańska przejmie w niej funkcje psychoterapeutki? 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Ilona Felicjańska - O Kotulance: "Nie da się pomóc komuś, kto nie szuka pomocy!"