Ilona Felicjańska i Paul Montana są małżeństwem od niecałego roku. Jednak to, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich miesięcy w życiu pary to materiał na niejeden film. Ilona wie, że jej związek budzi emocje. Ma również świadomość, że życie na świeczniku miewa swoje przykre konsekwencje. Mimo to nie zamierza znikać z show-biznesu. Wręcz przeciwnie - właśnie pisze kolejną książkę.

Ilona Felicjańska jako pisarka

Była modelka ma na koncie dwie książki - jedna to inspirowany powieścią E.L. James erotyk "Wszystkie odcienie czerni", zaś druga to "Znalazłam klucz do szczęścia". Na podstawie nowego wpisu na profilu Ilony można się domyślać, że jej kolejna publikacja również będzie poradnikiem:

(...) Życie dało mi dużo kolejnych "lekcji" z których wyciągnęłam wnioski aby wzrastać, aby łagodnieć w swojej sile, aby móc powiedzieć, że jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotkało, bo choć moja droga bywa trudna i skomplikowana to wiem, ze życie chce mojego szczęścia. I właśnie o dalszej części mojej fascynującej podróży przez życie będzie moja kolejna książka - czytamy.

Ilona Felicjańska i Paul Montana - trudna miłość

Niewykluczone, że modelka w nowym dziele opowie o swoim małżeństwie z Paulem Montaną. 46-latka ostatnio została zatrzymana za oceanem w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej. Wraz z mężem znalazła się w amerykańskim areszcie, Na szczęście para dzięki wpłaceniu kaucji szybko znalazła się na wolności, jednak o przykrym doświadczeniu modelka nie mówi zbyt wiele. Podobnie jak o oskarżeniach wobec Paula dotyczących jego niewierności. Czy te trudne tematy Felicjańska także poruszy w nowej książce?