Kim jest Ilona Januszewska? Takie pytanie mogą sobie od niedawna zadawać widzowie "Wiadomości" TVP1. Młoda dziennikarka zaczęła się tam właśnie pojawiać w roli nowej reporterki głównego wydania serwisu informacyjnego i od razu wzbudziła spore zainteresowanie wśród internautów. Niektórzy mogą ją już kojarzyć jako pogodynkę z TV Republika. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakie ma wykształcenie? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje o Ilonie Januszewskiej już teraz - na gala.pl.

Ilona Januszewska - wiek, wykształcenie, Polsat, pogodynka TV Republika

Ilona Januszewska przyszła na świat 20 marca 1993 roku w Szczuczynie, niecałe 50 km od Łomży. Uczęszczała do liceum w Grajewie, a na studia przeniosła się do Warszawy, gdzie ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Swoją karierę w mediach zaczęła od stażu w Telewizji Polsat. Dorabiała sobie także jako kelnerka i asystentka od PR-u w restauracji w swoim rodzinnym mieście. Zanim przeszła do Telewizji Polskiej, była prezenterką pogody w TV Republika.

Ilona Januszewska - Instagram, Facebook

Ilona Januszewska jak większość osób w swoim wieku jest bardzo aktywna w serwisach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@januszewskailona) obserwuje obecnie już prawie 3,5 tys. użytkowników serwisu. Dziennikarka najczęściej zamieszcza tam selfie wykonywane w pracy oraz zdjęcia z branżowych imprez i pokazów mody. Po gali 25-lecia "Gazety Polskiej" chwaliła się wspólną fotką z premierem Mateuszem Morawieckim.

Dużo zdjęć Ilony Januszewskiej znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: DIANA RUDNIK zastąpiła Kamila Durczoka. Kim jest nowa prowadząca "Fakty" TVN?