Ilona Łepkowska dołączyła do grona osób krytykujących Małgorzatę Rozenek. Znana z otwartego prezentowania swoich poglądów scenarzystka takich znanych seriali telewizyjnych, jak "M jak miłość" i "Barwy szczęścia", postanowiła podzielić się swoimi refleksjami na temat nowej produkcji stacji TVN Style o nazwie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Z nowego felietonu Łepkowskiej opublikowanego w "Tele Tygodniu" wynika, że nie podoba jej się w nim absolutnie nic: poczynając od tytułu, a na osobie prowadzącej skończywszy. Sprawdź poniżej, co dokładnie napisała Łepkowska.

Już kiedy zobaczyłam zwiastun nowego programu „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” lekko mną wstrząsnęło. Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla „zwykłej kobiety”? Drogie panie, które zgłaszacie się do tego programu - przestańcie marzyć! I mieć nadzieję, że będziecie jak Małgosia Rozenek, bo nie ma i nie będzie drugiej osoby mającej takie parcie na szkło. Kobiety, która jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. Która w każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym. Obawiałam się, że tytuł programu coś oznacza. Jak się przekonałam, nie oznacza dosłownie nic, a reklamowany program jest kolejnym z monotonnego cyklu "metamorfozy". Jest nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy tak, jak jego prowadząca - napisała Ilona Łepkowska w "Tele Tygodniu".

Łepkowska ostro o Rozenek

Ilona Łepkowska w swoim wpisie nie omieszkała odnieść się też do szeroko opisywanego w mediach konfliktu prowadzącej "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" z Kingą Rusin. Wygląda na to, że pisarka i scenarzystka stanęła w nim zdecydowanie po stronie byłej żony Tomasza Lisa.

Program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" zadebiutował akurat w momencie gorącego sporu między tytułową bohaterką a Kingą Rusin. Ta druga zarzuciła Rozenek, że jest totalnie sztuczną lalą i do tego reklamuje firmę kosmetyczną, która przeprowadza testy na zwierzętach. Rozenek odpowiedziała fotoszopowaną fotką z zamyślonym wyrazem twarzy (...) Nie znoszę tych medialnych pyskówek, ale z Kingą Rusin się zgadzam w jednym - Małgorzata Rozenek to sztuczny twór. I dlatego tytuł programu brzmi jak żart, albo gorzej - szyderstwo. Kochana, nie będziesz nigdy jak Małgosia Rozenek! Nigdy nie zarobisz tyle kasy. Twój roczny budżet na ciuchy jest mniejszy niż koszt jednej torebki Pani Małgosi. Ale jest też dobra wiadomość! Ty, uczestniczko programu, jesteś prawdziwa. Masz normalne życie, którego nie wstawiasz na Instagram 10 razy w tygodniu - dodała Łepkowska. 

Małgorzata Rozenek na razie nie odpowiedziała na słowa krytyki ze strony "królowej polskich seriali".

Zdjęcia Ilony Łepkowskiej i Małgorzaty Rozenek-Majdan znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DOROTA WRÓBLEWSKA o konflikcie Rozenek i Rusin: Zrobił się z tego bazar