Ilona Łepkowska skrytykowała Małgorzatę Kożuchowską, a dokładniej serial "Druga Szansa", w którym aktorka gra główną rolę. Łepkowska w dość mocnych słowach wypowiedziała się na temat kariery Kożuchowskiej po jej odejściu z serialu M jak miłość. W końcu jej serialowa kariera zaczęła się właśnie od tej produkcji TVP. Dopiero po odejściu z słynnej opery mydlanej Małgorzata Kożuchowska otrzymała najpierw rolę w Rodzince.pl, a potem w czołowym serialu TVN Druga Szansa. Scenarzystka uważa jednak, że kolejny sezon produkcji serialowej TVN jest zupełnie zbędny. Co Łepkowska powiedziała o udziale Kożuchowskiej w czwartym sezonie Drugiej Szansy? Małgosia z pewnością nie była zadowolona:

„Małgosię bardzo lubię. Ale szkoda mi jej, powiem szczerze. Angażowaliśmy ją do "M jak miłość" jako aktorkę teatralną, jedną z ulubionych aktorek Jerzego Jarockiego. Serial w pewnym momencie zaczął jej ciążyć. I ja to rozumiałam. Rozumiem też, że gdy była w ciąży, przestała grać w teatrze, ale mam wrażenie, że ona już teraz nie chce do tego teatru wrócić. Gra kolejny sezon "Drugiej Szansy", choć to próba wyciskania cytryny, w której nie ma już kropli soku” - powiedziała Ilona Łepkowska z magazynem "Show".

Małgorzata Kożuchowska (46), która już niemal w całości nagrała czwarty sezon Drugiej szansy, postanowiła odnieść do ostrych słów swojej byłej koleżanki. W rozmowie z serwisem Przeambitni.pl aktorka odpowiedziała Łepkowskiej z klasą, choć mamy nieodparte wrażenie, że chciała dodać coś jeszcze… Na jaką ripostę pozwoliła sobie Kożuchowska? Zobaczcie:

„Poczekajmy na czwarty sezon, niech widzowie ocenią, ile soku jest jeszcze w tej cytrynie…” – powiedziała z szelmowskim uśmiechem na twarzy Kożuchowska.

Czy ta wymiana zdań to zaczątek nowego konfliktu w polskim show-biznesie? A może po emisji czwartego sezonu Drugiej Szansy Ilona Łepkowska jednak zmieni zdanie? Jak myślicie, będzie miała ku temu powód…?