Romantyczna sceneria ogrodu przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie, ciepły letni wieczór
i najlepsze towarzystwo – wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata z Raffaello.

Już po raz czwarty Raffaello zaprosiło do wspólnego powitania lata. To coroczne wydarzenie, podczas którego polskie gwiazdy spotykają się, aby wspólnie celebrować piękne, a zarazem ulotne chwile. Wczoraj oranżeria Pałacu w Wilanowie zamieniła się w romantyczny, kwiatowy ogród Raffaello. Wyjątkowe spotkanie odbyło się pod hasłem romantycznego lata, pełnego zaskakujących i zmysłowych doznań.

Już po raz kolejny biorę udział w Inauguracji Lata z Raffaello i zawsze jest to dla mnie wielka przyjemność. Bardzo lubię lato, a to wydarzenie jest dla mnie takim symbolicznym początkiem tej pory roku – mówi Anna Wendzikowska.

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć największych polskich gwiazd: Doroty Gardias, Joanny Krupy,Weroniki Rosati, Omeny Mensah, Aleksandy Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego i wielu innych. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zatroszczyli się o wyjątkową atmosferę spotkania. Impreza zakończyła się występem gościa specjalnego – Andrzeja Piasecznego, który zachwycił gości niezwykłym koncertem.

Bardzo miło występuje się dla tak wspaniałej publiczności w tak pięknych okolicznościach. Mam nadzieję, że dla wszystkich gości ten wieczór był tak miły, jak dla mnie – mówi Piaseczny.

Miejsce i wyjątkowa scenografia prezentująca świat Raffaello pozwoliły gościom przenieść
się w świat romantycznych, letnich doznań, które podobnie jak smak zmysłowych i delikatnych pralin Raffaello na długo pozostaną w pamięci gości.

Jeśli chodzi o stylizacje gwiazd to przeważały efektowne suknie wieczorowe oraz kreacje koktajlowe. Weronika Rosati postawiła na biel, Joanna Krupa wybrała pastele od Bizuu, wspaniałą sukienką pochwaliła się Anna Wendzikowska, a Tamara Arciuch wybrała wzorzystą suknię marki Lookbook, którą starała się przykryć ciążowy brzuszek.

Kto waszym zdaniem wyglądał najlepiej?