Można powiedzieć, że dzięki wysokiej efektywności (przy małej inwazyjności!) Hi-Tech Collagen Therapy jest propozycją idealnie „skrojoną” na obecny czas – nie wymaga wielu wizyt w gabinecie ani powtórzeń (to ważna wiadomość dla osób, które ze względu na epidemię koronawirusa ostrożnie korzystają z zabiegów). W czasie jednej wizyty twoja skóra czerpie korzyści aż z 4 zabiegów – każdy z nich jest doskonały, ale razem zapewniają jeszcze lepszą biostymulację i rewitalizację tkanek, co prowadzi do widocznego odmłodzenia twarzy, szyi i dekoltu (na te obszary można wykonywać Hi-Tech Collagen Therapy). To: mezoterapia preparatem kolagenowym, resurfacing laserem frakcyjnym CO2, aplikacja osocza bogatopłytkowego CO2 oraz kriostymulacja. Celem tej niezwykle kompleksowej (i, co warto podkreślić, praktycznie bezbolesnej!) terapii jest przede wszystkim pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się ładnie napięta, zagęszczona i jędrna. Poprawia się też owal, znikają drobne zmarszczki, wyrównuje się koloryt, a skóra staje się gładka, promienna i wypoczęta. Jak nowa!

Na czym polega Hi-Tech Collagen Therapy?

To autorska terapia odmładzająca i ujędrniająca opracowana przez dr Franciszka Strzałkowskiego zgodnie z ideą naturalnego piękna i „minimal invasive – maximum effective therapy”. Składa się z 4 etapów wykonywanych w trakcie jednej wizyty:

1.    Mezoterapia kolagenem
Do zabiegu używany jest nowoczesny preparat kolagenowy w specjalnie opracowanej formule, która nie ma nic wspólnego z wypełniaczami kolagenowymi stosowanymi przez gwiazdy Hollywood w latach 90. Preparat ten, podawany techniką mikroiniekcji, prowadzi do silnej rewitalizacji i przebudowy skóry poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych. Zabieg wykonywany jest uwielbianym przez pacjentki Kliniki Strzałkowski urządzeniem Vital Injector 2 – jest to tzw. mezoterapia próżniowa wieloigłowa, która zapewnia równomierne podanie preparatu bez bólu (bez znieczulenia!) i siniaczków.

2.    Resurfacing laserem frakcyjnym CO2
To kolejna technologia, która jest hitem wśród metod odmładzających skórę. Laser „dziurkuje” (frakcjonuje) skórę, prowadząc do punktowych mikrouszkodzeń, co pobudza w skórze procesy regeneracyjne oraz wzmożoną produkcję kolagenu – bez długiego okresu rekonwalescencji. Dodatkowo wyrównuje koloryt, wygładza drobne zmarszczki, napina skórę. Co ważne, ten etap też jest praktycznie bezbolesny, a znieczulenie jest stosowane wyłącznie na delikatną okolicę oczu!

3.    Nałożenie osocza PRP
Osocze bogatopłytkowe już od lat jest hitem medycyny estetycznej i regeneracyjnej, uwielbianym przez wiele gwiazd – przede wszystkim za 100% naturalność! PRP jest bowiem substancją pozyskiwaną z własnej krwi pacjenta (po pobraniu jest ona przygotowywana w specjalnej tzw. wirówce). Ma bardzo silne właściwości regenerujące dzięki wysokiej zawartości czynników wzrostu. Dzięki temu pobudza przebudowę tkanek, niweluje objawy starzenia, przyspiesza regenerację (np. po laserze), zagęszcza i ujędrnia skórę, nadaje jej wypoczęty, rozświetlony wygląd. W tym zabiegu osocze jest aplikowane bezpośrednio na powierzchnię skóry – jak serum, ponieważ wykonane wcześniej mezoterapia i laser „frakcjonują” tkanki, a tym samym wielokrotnie zwiększają wchłanialność nakładanych składników (nie ma więc potrzeby podawania osocza iniekcyjnie).

4.    Kriostymulacja
Tuż po zabiegu skóra jest chłodzona, dzięki czemu unikasz jej mocnego zaczerwienienia i opuchnięcia w procesie rekonwalescencji. Zimno pobudza też regenerację skóry.

Na tym jednak terapia się nie kończy! Do domu otrzymujesz zestaw starannie wybranych kremów pielęgnacyjnych (krem nawilżająco-regenerujący oraz krem z filtrem SPF 50+ z kompleksem wybielającym), a także indywidualnie dobrany zestaw 4 naturalnych nutrikosmetyków francuskiej marki D-LAB Nutricosmetics (miesięczny program). Ich stosowanie przyspieszy proces rekonwalescencji, a także wzmocni i wydłuży rezultaty uzyskane w gabinecie.

Kiedy widać efekty zabiegu?

Pierwsze – jak tylko skóra dojdzie do siebie po zabiegu. Mimo wysokiej efektywności terapii czas ten jest minimalny – skóra po zabiegu nie jest mocno zaczerwieniona ani spuchnięta, ale widoczna jest na niej charakterystyczna „kratka” po laserze frakcyjnym, która utrzymuje się przez 2-3 dni po zabiegu (trzeciego dnia można już wykonać makijaż). Wtedy będziesz mogła zaobserować pierwszy efekt rewitalizacji – poprawy napięcia, rozświetlenia i wygładzenia skóry! Na pełen rezultat trzeba jednak poczekać minimum miesiąc (do 6 miesięcy) – tyle bowiem trwa pełna przebudowa kolagenu, wspomagana dodatkowo pielęgnacją i suplementacją. Co warto podkreślić, ze względu na silną biostymulację skóry w większości przypadków już jeden zabieg daje satysfakcjonujący, spektakularny i jednocześnie bardzo naturalny efekt odmłodzenia. Pacjentki Kliniki Strzałkowski już pokochały ten zabieg. Czas na Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się więcej i skorzystać ze zniżki na zabieg Hi-Tech Collagen Therapy? Weź udział w LIVE z dr Franciszkiem Strzałkowskim już 13 stycznia o 20:00 na FACEBOOKU > https://www.facebook.com/events/708549879859449