Kasia Nosowska na Instagramie bawi do łez! Piosenkarka zdecydowała się zacząć publikować serię zabawnych filmików oznaczonych hasztagiem #ajazemjejpowiedziala, w których nabija się z absurdów krajowego i światowego show-biznesu, innych gwiazd i przede wszystkim samej siebie. Mało? Komiczne teksty i żarty Nosowskiej są jeszcze śmieszniejsze przez to, że artystka wszystkie swoje filmiki nagrywa przy użyciu filtrów zmieniających rysy twarzy i głos.

ZOBACZ: Natalia Siwiec pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Czy to możliwe, że wygląda tak dobrze?

Instagram Kasi Nosowskiej kopalnią zabawnych tekstów

Katarzyna Nosowska od dawna słynęła ze swojego nietypowego poczucia humoru. Niespodzianką dla nawet najwierniejszych fanów wokalistki jest jednak fakt, że gwiazda tak dobrze orientuje się w gorących show-biznesowych plotkach na temat m.in. Małgorzaty Rozenek czy Kardashianek.

 - A ja żem jej powiedziała: Kaśka, nawet gdybyś od Małgorzaty Rozenek odkupiła jej najstarszy dowód osobisty i tak byłabyś młodsza niż teraz - mówi Kasia Nosowska na Instagramie w jednym ze swoich śmiesznych filmików.

Filmiki Kasi Nosowskiej urzekły internautów do tego stopnia, że szybko okrzyknęli wokalistkę zespołu HEY nową królową Instagrama. A wy co o nich sądzicie?

 

Zazdrość w czystej formie.. #ajazemjejpowiedziala @m_rozenek #malgorzatarozenek

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) 16 Sie, 2017 o 1:24 PDT

PRZECZYTAJ: Azja express 2 - sprawdź, co się wydarzy w 1 odcinku! Kto będzie nową Rozenek, a kto nową Kaczoruk