Grono żon polskich piłkarzy (tzw. WAGs) szybko się powiększa. Do najpopularniejszych Wives and Girlfriends, czyli Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko, Sary Boruc, czy Celii Jaunat dołączyła właśnie włoszka, Matilde Rossi - żona bramkarza Łukasza Skorupskiego. Media zdążyły okrzyknąć ją już mianem "inteligentnej seksbomby"! Matilde ze względu na ukochanego zdecydowała się zakończyć karierę modelki, na rzecz pomocy rodzicom przy hodowli psów w rodzinnej Sardynii i teraz podobno skupia się tylko na związku z bramkarzem, który deklaruje, że odnalazł "miłość życia" - nie tylko piękną, ale również inteligentną. Para niedawno wzięła ślub, a zdjęciami z ceremonii podzieliła się na Instagramie. Jak wyglądał ich bajkowy ślub?

POLECAMY: ŁUCZENKO, LEWANDOWSKA, GROSICKA, BORUC, ZIÓŁEK Oto najpiękniejsze polskie WAGs! [GALERIA]

Uroczystości weselne pary zostały podzielone na dwie części - pierwsza odbyła się w rodzinnych stronach panny młodej, czyli we Włoszech, a druga w Polsce. Ślub Skorupskiego i Rosii odbył się we włoskim mieście Cagliari. Tam też zorganizowano pierwsze wesele. Drugi raz para świętowała już w Polsce, a dokładnie w hotelu nad Jeziorem Różnowskim.

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA Zdradziła fankom ulubioną markę butów, a my sprawdziliśmy ich cenę! Ile kosztują?

Dla tych którzy są trochę mniej zorientowani w piłce nożnej: Łukasz Skorupski to polski bramkarz, zawodnik włoskiego klubu Empoli. Prawdopodobnie nie jest on znany szerszej publiczności ze względu na to, że odnotował tylko jeden występ w naszej krajowej reprezentacji. Natomiast jego żona to 23-letnia włoska modelka, którą na Instagramie śledzi ponad 300 tys. osób! Jej profil obfituje w zdjęcia z zagranicznych podróży oraz... naprawdę gorące fotografie! 

Jak Wam się podoba Matilde Rossi? Będzie konkurencją dla Celii Jaunat?

GALERIA zdjęć ze ślubu Łukasza Skorupskiego i Matilde Rossi>>