Irena Santor jest w szpitalu. Ikona polskiej piosenki trafiła do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, czyli tej samej placówki, w której wcześniej przebywał jej mąż. U 83-letniej gwiazdy podejrzewano udar. Jak donosi "Dobry Tydzień", Irena Santor miała mieć problemy z mową. W jakim stanie jest obecnie wykonawczyni przebojów "Tych lat nie odda nikt" i "Już nie ma dzikich plaż"? Menedżerka artystki wystosowała oficjalne oświadczenie na ten temat.

Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje - uspokoja Grażyna Miczka.

Irena Santor w szpitalu

Irena Santor w szpitalu nie spędzi dużo czasu - wygląda więc na to, że najgorsze momenty piosenkarka ma już za sobą. Dziennikarze i fani spekulują, że niepokojące objawy i problemy ze zdrowiem mogą być wynikiem długotrwałego stresu i przemęczenia, którego gwiazda doświadczyła w ostatnich miesiącach. Przypomnijmy, że Irena Santor jakiś czas temu zamieszkała w Domu Artysty Weterana w Skolimowie, aby móc na co dzień przebywać ze swoim mężem. Zbigniew Korpolewski kilka miesięcy temu przeszedł poważną operację serca, przez co wymaga teraz stałej profesjonalnej opieki, której gwiazda nie była mu zapewnić w ich domu rodzinnym.

Najnowsze zdjęcia Ireny Santor znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: IRENA SANTOR w domu opieki. Dlaczego się tam przeniosła?