Irina Shayk i Bradley Cooper przygotowują się do walki o opiekę nad dzieckiem. Po tym jak para rozstała się czerwcu po czterech latach związku, nierozwiązana została jeszcze kwestia tego, z kim będzie mieszkać 2-letnia Lea. Jak donosi magazyn Grazia UK, obydwoje rodziców opracowuje swoje strategie dotyczące dzielenia się opieką nad córką. Lea jest nieślubnym dzieckiem Iriny Shayk i Bradleya Coopera, ale władza rodzicielska przysługuje każdemu z biologicznych rodziców na takich samych zasadach, jak w małżeństwie. Jeżeli natomiast byli kochankowie będą mieli problem z wypracowaniem wspólnego stanowiska, spotkają się przed obliczem sądu opiekuńczego. Irina Shayk mimo że nie jest żoną Bradleya Coopera, planuje podobno walczyć o alimenty i sprawiedliwe warunki opieki nad córką. 

Irina Shayk i Bradley Cooper walczą o opiekę nad córką

"Bradley chce być w Los Angeles, a Irina planuje swoją na stałe zamieszkać w Nowym Jorku i tu już pojawia się problem. Irina nigdy nie czuła się w LA, jak w domu, szczególnie w ich willi w dzielnicy Pacific Palisades, gdzie mieszkała też z nimi mama Bradleya" - mówi źródło Grazii.

Irinie przeszkadza fakt, że Bradley nadal utrzymuje kontakty z Lady Gagą. Mimo że para nie spotyka się osobiście, nadal pozostaje w bardzo bliskich stosunkach. Gwiazdor podobno nalega też na zaangażowanie wokalistki do swojego nowego filmu biograficznego "West Side Story" o kompozytorze, Leonardzie Bernsteinie. Kontakty Bradleya i Gagi irytują modelkę, która jest jeszcze bardziej zdeterminowana do walki o opiekę nad córką.

Źródło magazynu twierdzi też, że Irina Shayk zaczęła rozmawiać z byłym partnerem Lady Gagi, Christianem Carino, po tym jak agent gwiazd zaczął obserwować ją na Instagramie i polubił jej zdjęcia. Czyżby razem opracowywali strategię odegrania się na byłych partnerach?

Zdjęcia Iriny Shayk i Bradleya Coopera z córką obejrzycie w GALERII.