Irina Shayk ma nowego partnera. Po burzliwym rozstaniu z Bradleyem Cooperem, modelka nie skupiała się na życiu miłosnym, a na walce o opiekę nad 2-letnią córeczką pary, Leą. Ostatecznie aktor i Shayk doszli do porozumienia, że dla dobra dziecka zamieszkają w tym samym mieście. Jak jednak donosi magazyn "Woman's Day", w ciężkim okresie po rozstaniu, Irinę wspiera były partner Jennifer Aniston, Justin Theroux. 

Irina Shayk i Justin Theroux są parą?

" – Irina powiedziała, że od razu poczuła się zrelaksowana w jego towarzystwie. Spotkali się dwa razy na kolacji, natychmiast między nimi zaiskrzyło i zrozumieli się bez słów. Irina nie przyjęła jednak zaproszenia na jego urodzinową kolację, gdyż nie chce zwracać uwagi mediów na początkujący romans" – twierdzi źródło magazynu.

Justin Theroux jest od Iriny Shayk starszy o 14 lat. Nie jest tajemnicą, że modelka gustuje w starszych mężczyznach - z Bradleyem Cooperem dzieliło ją 11 lat różnicy. W przeszłości Theroux był przez sześć lat związany z Jennifer Aniston. Para trzymała swój związek z dala od ścianek i błysku fleszy, a kiedy w 2018 roku ogłosiła separację, fani byli w niemałym szoku. Do tej pory para nie podała przyczyny kryzysu w swoim małżeństwie. 

Myślicie, że Irina i Justin mają szansę stworzyć poważny związek?