Irina Shayk udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Vogue", w którym po raz pierwszy poruszyła kwestie swojego rozstania z Bradleyem Cooperem oraz dorastania bez ojca. Mama modelki była pianistką, a tata górnikiem. Mężczyzna zmarł nieoczekiwanie na zapalenie płuc, kiedy Shayk miała 14 lat i od tamtej pory czuła, że to ona jest odpowiedzialna za całą rodzinę. - Zawsze miałam wrażenie, że urodziłam się w niewłaściwym ciele. Czułam, że powinnam być chłopcem. Nie wiem dlaczego, może dlatego, że mój ojciec zawsze chciał syna. Kiedy zmarł pomyślałam, że czas zająć się rodziną. Powiedziałam sobie, że nigdy nie wyjdę za mąż. Oczywiście później wyrosłam z tego i uwielbiam być kobietą, ale bardzo dobrze pamiętam to uczucie - wyznała modelka.

Irina Shayk o byciu samotną matką w "Vogue"

Shayk przyznała, że przez śmierć ojca, stała się bardzo twarda i dziś ciężko jest ją zranić. Ma silną osobowość i wie czego chce, co może odstraszać niektórych mężczyzn: - Jeśli ktoś znika z mojego życia, to ja naprawdę go od siebie odcinam i zrywam wszystkie więzi. Myślę, że niektórzy ludzie naprawdę boją się tego chłodu. Niewiele osób wie jednak, że pod tą zimną warstwą, kryje się miła, wrażliwa osoba, której zdarza się płakać na wywiadach.

Po rozstaniu z Bradleyem Cooperem, z którym modelka była cztery lata i z którym ma 3-letnią córkę Leę, Irina Shayk musiała nauczyć się żyć zupełnie innym życiem. Przyznała, że ciężko było jej przejąć opiekę na córką i chociaż aktor pomaga jej w wychowywaniu dziewczynki, modelka mówi o sobie, że jest "samotną matką". - Dwoje wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. My mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co mieliśmy ze sobą. Życie bez B [Bradleya - przyp. red.] to nowy grunt. Trudno jest znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą. Są dni, kiedy się budzę i mówię: 'O mój boże, nie wiem co robić, rozpadam się'.

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się niedługo po zakończeniu promocji filmu "Narodziny Gwiazdy", w którym aktor wystąpił z Lady Gagą. Para przyznała, że na potrzeby budowania napięcia wokół produkcji, udawała swój romans. Chociaż początkowo mówiło się, że Irina Shayk nie miała nic przeciwko wyreżyserowanym czułościom, cała sytuacja widocznie przerosła jej związek z Cooperem.

ZOBACZ TEŻ: BRADLEY COOPER I IRINA SHAYK rozstali się po czterech latach związku!