To wiadomość dnia! Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami! Taką nowinę jako pierwszy podał magazyn People. Ciąża Iriny Shayk  dla wielu była nie lada zaskoczeniem. Modelka długo ukrywała przed światem swój ciążowy brzuszek. Jak się okazuje, Irina Skayk urodziła! Ojcem jej dziecka jest partner, Bradley Cooper. Para po raz pierwszy została rodzicami. 

O tym, że Irina Shayk, była dziewczyna Cristiano Ronaldo jest w ciąży, dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku. Wówczas podczas pokazu Victoria’s Secret w Paryżu modelka zaprezentowała na wybiegu swój pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Fani modelki byli w szoku, zwłaszcza, że Irina od niedawna była w związku z Bradley Cooperem. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej spotykała się z Cristiano.

ZOBACZ: IRINA SHAYK JEST W CIĄŻY! Ojcem dziecka supermodelki jest aktor Bradley Cooper

Irina i Bradley spotykają się od kwietnia 2015 roku, choć dopiero w ubiegłym roku oficjalnie ogłosili, że są razem. Dziś dla fanów pary mamy dobrą nowinę. Irina Shayk i Braadley Cooper zostali rodzicami!

To pierwsze dziecko pary. Informację o narodzinach podał magazyn People. Podobno dziecko Iriny Shayk przyszło na świat prawie dwa tygodnie temu. Początkowo nie wiadomo było, czy to chłopiec czy dziewczynka. Zakochanym długo udało się utrzymać tę informację w sekrecie. Dziś już wiemy!

Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami pięknej małej dziewczynki! Para nazwała ją dość nietypowo, bo Lea de Seine Shayk Cooper.  Zagraniczne media już zastanawiają się dlaczego para wybrała właśnie takie imię. Z greckiego „Lea” oznacza „przynosząca dobre wieści”, z kolei „de Seine” to druga największa rzeka we Francji. To właśnie w tym kraju rozwinął się romans pary.