Cannes 2017 z dnia na dzień odwiedzają nowe gwiazdy. Głośno było już o odważnych kreacjach Monici Bellucci, Kendall Jenner, w zjawiskowych sukniach pozowały Aishwarya Rai (gwiazda Bollywood) oraz Juliane Moore. Teraz przyszła pora na Irinę Shayk, której pojawienie się na czerwonym dywanie w Cannes wzbudziło zainteresowanie, ale nie ze względu na suknię! Dlaczego?

Irina Shayk zaledwie miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Ciąża modelki dla wielu była nie lada zaskoczeniem. Długo ukrywała swój ciążowy brzuszek. Gdy podczas ubiegłorocznego pokazu Victoria’s Secret pokazała ciążowe krągłości, fani opływali w zachwytach nad sylwetką modelki! Co ciekawe, ojcem jej dziecka jest partner, Bradley Cooper, z którym Irina Shayk jest od niedawna.

ZOBACZ: IRINA SHAYK JEST W CIĄŻY! Ojcem dziecka supermodelki jest aktor Bradley Cooper

Para po raz pierwszy została rodzicami w kwietniu 2017 roku. Jako pierwszy informację podał magazyn People. Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami dziewczynki. Para nazwała ją dość nietypowo: „Lea de Seine Shayk Cooper”. Samo imię dziecka nie jest jednak bez znaczenia. Lea oznacza „przynosząca dobre wieści”, a „de Seine” to jedna z największych rzek we Francji. Podobno to właśnie tam rozwinął się romans pary.

ZOBACZ: IRINA SHAYK urodziła. Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy!

Irina Shayk w Cannes 2017

Dziś Irina Shayk zaskakuje swoich fanów. Zaledwie kilka tygodni po porodzie pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes! Irina Shayk w Cannes 2017 pozowała w żółtej (najmodniejszym kolorze tego sezonu) kreacji od Donatelli Versace. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, ale wszyscy i tak nie mogli oderwać wzroku od jej figury!  

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała Irina Shayk w Cannes!

Więcej o Cannes 2017 znajdziecie TUTAJ>>