Cechami charakterystycznymi Iriny Shayk są jej posągowa sylwetka, kocie oczy i zaciekłe podejście do życia. To wszystko świetnie wpisuje się w stylistykę marki Intimissimi, która ze względu na elegancką aparycję oraz mroczną zmysłowość rosyjskiej supermodelki, uczyniła ją twarzą nowej kolekcji dzianin. Kampania reklamowa prezentuje ponadczasową, a jednocześnie bardzo modną paletę produktów, która odzwierciedla najnowsze trendy z wybiegów, dzięki wyjątkowo skoordynowanym kombinacjom kolorystycznym. Każdy produkt prezentowany jest w klasycznych, jednolitych odcieniach bieli i czerni, a także po raz pierwszy w historii dzianinowych produktów marki, w kolorze kamelowym.

Irina Shayk twarzą Intimissimi

W nowej kolekcji Intimissimi znajdziemy ultralekkie bluzki z długim rękawem, prążkowane golfy, maksi kardigany, luźne spodnie i obcisłe sukienki. Wszystkie elementy świetnie wyglądają w każdej stylizacji: możesz je mieszać i łączyć, aby stworzyć swój własny, oryginalny i niepowtarzalny efekt warstw. 

W nowym sezonie wszystko kręci się wokół tkaniny ultralight z kaszmirem, która jest bardzo delikatna. Nowości w kolekcji obejmują miękkie, oversizowe bluzki i koszule. Świetnym dodatkiem do kolekcji są luksusowe włókna wełny z jedwabiem, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane w wersji z szerokimi prążkami na maksi kardiganach.

Zdjęcia Iriny Shayk w kampanii Intimissimi obejrzycie w GALERII.