Coraz częściej w świecie mody mamy okazję usłyszeć o dzieciach celebrytów. Świetnie w świecie mody odnaleźli się choćby córka Cindy Crawford Kaia Gerber czy córka Johnny’ego Deppa, Lily-Rose Depp. Teraz pora kolej na córkę Jude’a Law! 17-latka już próbuje swoich sił w modelingu. Kim jest Iris Law?

Siedemnastoletnia Iris Law jest owocem związku Jude’a Law z aktorką i projektantką mody, Sadie Frost.  Iris Law perfekcyjnie wpisała się w świat mody. Na początku roku podjęła współpracę z Burbery i wystąpiła w kampanii kosmetyków marki.

Iris Law ma na koncie m.in. kampanię pomadek Liquid Lip Velvet. Wówczas wzięła udział w swojej pierwszej sesji zdjęciowej dla „Vogue’a”. To świetny start dla początkującej modelki. Chwilę później pojawiła się w lookbooku Miu Miu na sezon wiosna lato 2017.

Iris, podpisując lukratywny kontrakt z Burberry, poszła w ślady swoich bliskich. Jude Law ma już na koncie reklamę Dior Homme czy Prady. Zresztą matką chrzestną Iris Law jest nikt inny, jak Kate Moss! Można więc powiedzieć, że modeling ma w genach! Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda córka Jude'a Law!