Ile Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobili na "Iron Majdan"? Wygląda na to, że znamy już odpowiedź na pytanie nurtujące wielu fanów gwiazdorskiej pary. Nowy program już po emisji pierwszego odcinka okazał się hitem wiosennej ramówki TVN. Trudno jednak się temu dziwić - bohaterowie show robią wszystko, co w ich mocy, aby wypromować rekordową produkcję stację. Koszty muszą się przecież zwrócić z nadwiązką. Przypomnijmy, że nieoficjalnie mówi się o tym, że budżet jednego odcinka „Iron Majdan” wynosił ok. milion złotych. Jaką część tej sumy stanowiła gaża Majdanów? Wszystko jest już jasne.

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK I RADOSŁAW MAJDANzdradzają 5 faktów o" Iron Majdan”: Tego nie dowiecie się z telewizji! WIDEO

Iron Majdan - ile Rozenek i Majdan dostali za odcinek?

Okazuje się, że TVN postanowił sowicie wynagrodzić Majdanów za ich ekstremalne doznania na planie show. Jak udało się nieoficjalnie ustalić magazynowi "Party", honorarium Małgosi i Radka wyniosło 20 tys. zł za odcinek. Z prostego rachunku wynika więc, że za dziesięc odcinków "Iron Majdan" para zgarnęła okrągłe 200 tys. zł.

Premierowe odcinki "Iron Majdan" można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 22:30 w TVN. Powtórki programu dostępne są w niedziele o godz. 12:00, również na antenie TVN.