"Iron Majdan", czyli nowy program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to jedna z najdroższych i najbardziej spektakularnych produkcji w historii stacji TVN. Nadchodzące show z udziałem Majdanów co prawda będzie można oglądać w telewizji dopiero za kilka miesięcy, ale jest o nim głośno już od kilku miesięcy. To wszystko za sprawą intrygujących postów i imponujących zdjęć z dalekich podróży, które prowadząca "Projekt Lady" zamieszcza na swoich oficjalnych profilach na Instagramie i Facebooku. Na czym polega określany do tej pory mianem "sekretnego projektu" program Małgosi i Radka? Wszystko jest już w końcu jasne!

ZOBACZ: SIWIEC I ROZENEK w takich samych kurtkach! WOW! Jaka cena i gdzie je kupić?

Iron Majdan - kiedy pierwszy odcinek programu?

Nowy program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to dla nich nie tylko wielka frajda, ale też ogromne wyzwanie. Zadania, których znana i lubiana para musi się podejmować w programie zdecydowanie przewyższa to, co z czym musieli się zmagać w "Azja Express". Na potrzeby nagrań, Majdanowie odwiedzili już trzy kontynenty i dziewięć krajów. Za każdym razem o celu swojej kolejnej podróży dowiadują się dopiero na lotnisku. Na miejscu z kolei poznają wyjątkowego, lokalnego mieszkańca i na chwilę przejmują obowiązki tej osoby. "Iron Majdan" to prawdziwy test ich wytrzymałości i zaradności. 

Co zobaczymy w Iron Majdan? Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w roli kowbojów sprowadzają z gór stado bydła - takie atrakcje czekają widzów chociażby podczas emisji odcinka nagranego w Stanach Zjednoczonych, gdzie para poznała wdowę posiadającą wielkie ranczo. Premiera pierwszego odcinka programu już w marcu. Coś nam mówi, że to będzie absolutny hit wiosennej ramówki TVN.

Będziecie oglądać program Iron Majdan?