Małgorzata Rozenek w ramach promocji nowego show „Iron Majdan” już zdążyła o nim co nieco opowiedzieć. W naszym nowym cyklu „Powiedz Oscarowi” po raz pierwszy zdradziła, na czym będzie polegał nowy format TVN:

„My tam po prostu razem przechodzimy przez totalnie ekstremalne doświadczenia. Mówię to z całą odpowiedzialnością. Rzeczy, które tam robimy, to są rzeczy, o które nie podejrzewałabym siebie jeszcze parę miesięcy temu. Co więcej, te wyzwania są najczęściej takie, że jak na samym początku dociera do mnie skala tego, co się dzieje, to mówię od razu, że nie ma szans - ja tego nie zrobię!”

W rozmowie z Oscarem Dąbkowskim gwiazda zdradziła też po raz pierwszy, gdzie wraz z mężem wyjeżdżali na nagrania show „Iron Majdan”. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas nagrań programu odwiedzili m.in. Zakaukazie, Azję, Amerykę i kilka krajów Europy. Jak udało nam się też nieoficjalnie dowiedzieć, para gwiazd nagrywała też na jednej z najsuchszych pustyń świata oraz na… lodowcach za kołem podbiegunowym!

Małgorzata Rozenek z rozmowie z nami porównała też nagrania „Iron Majdan” do „Azji Express”. Który format jej zdaniem był trudniejszy do przetrwania?

„Nie chcę nikogo urazić, ale wydawało mi się, że „Azja Express” będzie największym hard-core’m, który może mnie spotkać, to teraz po nagraniu 7. Odcinków „Iron Majdan” już wiem, że „Azja” to był spacerek po parku.”

Czy faktycznie Małgosia Rozenek i Radek Majdan wyciskali siódme poty na planie nowego show TVN? Zobaczcie w naszej GALERII, w jakiej scenerii przyszło im pracować ;-)

Zobaczcie, co Małgorzata Rozenek powiedziała o show "Iron Majdan" w naszym cyklu "Powiedz Oscarowi":

Będziecie go oglądać już na wiosnę na TVN?