Cały świat powoli przyzwyczaja się do tego, że kontrowersyjny miliarder Donald Trump został już zaprzysiężony na 45. prezydenta USA. I choć do Białego Domu póki co wprowadził się zapewne jedynie ze swoją żoną Melanią i swoim najmłodszym potomkiem, Barronem, to jednak zaprzysiężenie na najwyższy urząd w kraju świętowała z nim cała rodzina, w tym czwórka jego dzieci z poprzednich małżeństw: córki Ivanka i Tiffana oraz synowie Donald Jr. i Eric. Kim są dzieci nowego prezydenta USA i czy ich wizerunek oraz kariery zyskają na tym, że ich tata objął najważniejsze stanowisko polityczne we współczesnym świecie?

ZOBACZ: TRZY ŻONY DONALDA TRUMPA: Ivana Trump, Marla Maple i Melania Trump

Donald Trump już wprowadził się do Białego Domu wraz ze swoją obecną żoną Melanią i synkiem Barronem. Wszystko jednak wskazuje na to, że ich nowe lokum może jednak niekiedy pękać w szwach. 70-letni biznesmen ma bowiem nie tylko pięcioro dzieci, ale również aż ośmioro wnucząt!

ZOBACZ TEŻ: DONALD TRUM I BARRON TRUMP :Syn, który ma być przyszłością Ameryki

Najstarszym synem Donalda Trumpa jest Donald Junior, który ma obecnie 38 lat. Jego matką jest Ivana Trump. Pierworodny syn biznesmena dzięki pozycji ojca nigdy nie musiał szukać pracy. To właśnie tata zapewnił mu stanowisko dyrektora wykonawczego w swojej firmie The Trump Organisation. Podobnie do swojego młodszego barta Erica, lubi  polować na zwierzęta, czym chętnie chwali się potem w Internecie... Ostatnio media obiegło zdjęcie obu braci Trumpów z zastrzelonym lampartem... Piękne dzikie zwierze straciły życie tylko po to, by synowie Trumpa mogli pokazać swoje "trofeum" na Facebooku...

POLECAMY: MELANIA TRUMP, czyli pierwsza naga dama Ameryki. WOW!

Znacznie lepsze notowania w prasie od starszego brata ma Ivanka Trump (34 lata) – druga córka Donald i Ivany. Ivanka to także najbardziej znane dziecko klanu Trumpów. Bizneswoman zrobiła karierę jako modelka i prezenterka telewizyjna, chociaż od kilku lat może pochwalić się także wysokim stanowiskiem w firmie taty. Pracuje razem z Donaldem Juniorem, ma także swoją linie ubrań, biżuterii i dodatków stylizacyjnych.

Jedynie o dwa lata młodszy od niej Eric Trump to trzecie dziecko słynnej w latach 80-tych pary. Eric zaledwie dwa lata temu ożenił się z modelką Larą Yunaską, z którą mieszka w domu wartym, bagatela, 2 miliony dolarów! Czasami przeprowadzają się do posiadłości ojca wartej niemal 20 milionów! Mają do niej nieograniczony dostęp, bo Eric, podobnie jak starsze rodzeństwom, również utrzymuje się z pensji przyznawanej przez ojca.

CZYTAJ TEŻ: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ przerażona wyborem Donalda Trumpa na prezydenta!

Najmłodsza w gronie dorosłych dzieci Donalda Trumpa jest Tiffany. Dziewczyna ma 23 lata, a jej matką jest Marla Maples, przez którą rozpadło się małżeństwo milionera z Ivaną Trump. TIffany nie pracuje jeszcze w firmie ojca, choć wiele wskazuje na to, że już wkrótce się to zmieni. Tiffany póki co chętnie wydaje jednak jego pieniądze na imprezy na jachtach i w modnych klubach oraz na drogie ubraniach od najlepszych projektantów. Często widywana jest w gronie innych potomków bogatych gwiazd z rodzin Warren, Benitez i Kennedy.

Barron - najmłodszy syn przyszłego prezydenta USA, ma zaledwie 10 lat i na razie chodzi do prywatnej szkoły, choć jego matka Melania zapowiada, że chłopiec pójdzie w ślady ojca. Barron już od maleńkości interesuje się samochodami i budowlami, pilnie uczy się matematyki i rachunkowości, a jego ulubionym strojem są… szyte na miarę garnitury!

„Mini-Donald”, bo taki przydomek dostał od rodziców Barron Trump, w przyszłości zawojuje zapewne świat biznesu i finansjery i szybko znajdzie się pod ostrzałem paparazzi. Będzie musiał przejść taką samą drogę, jak czwórka jego starszego rodzeństwa, która już dziś musi mierzyć się z popularnością i niewyobrażalnie dużym zainteresowaniem mediów.

I wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe 4 lata nic się w tym temacie nie zmieni. No może po raz kolejny poza stanem ich kont…