Ivanka Trumpw Polsce przebywała przez niepełną dobę. Jednak nasz kraj zrobił na niej wielkie wrażenie! Od momentu wylądowania w Warszawie, Ivanka nie ukrywa, że jest niezwykle podekscytowana wizytą w Polsce. To pierwszy raz, kiedy córka Donalda Trumpa gości w kraju nad Wisłą. Również dla niej przygotowano dość napięty grafik, w którym znalazła się m.in. wizyta pod pomnikiem Bohaterów Getta oraz w Muzeum Żydów Polskich, która miała miejsce dziś po godzinie 10.00. Ivanka Trump pokazała się Polakom w błękitnej sukience koktajlowej w białe róże marki Delpozo. Wyglądała lepiej niże Melania Trump w zielonym płaszczu?

Ivanka Trump w Warszawie

Córka amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa najpierw złożyła kwiaty przed warszawskim pomnikiem Bohaterów Getta, a potem odwiedziła Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Społeczność żydowska doceniła odwiedziny Ivanki, choć jednocześnie wyraziła swoje ubolewanie, że zabrakło w tym miejscu prezydenta USA we własnej osobie. W piśmie do mediów, pod którym podpisał się m.in. Michael Schudrich, Naczelny Rabin Polski, przypomniano, że do tej pory pomnik odwiedzali wszyscy prezydenci i wiceprezydenci USA, którzy wizytowali Warszawę. Donald Trump, niestety, się tam nie pojawił, ale kilka razy nawiązał do tragedii Holocaustu podczas swojego przemówienia na Placu Krasińskich.

ZOBACZ TEŻ: MELANIA TRUMP spotkała się z Agatą Dudą w Belwederze. Która pierwsza dama zachwyciła stylizacją?

Mimo tych słów krytyki pod adresem swojego ojca, Ivanka Trump napisała na swoim Twitterze, że wizyta na terenie warszawskiego getta oraz przy pomniku Bohaterów Getta przed muzeum POLIN było dla niej niezwykle wzruszającym doświadczeniem.

Ivanka Trump zachwycona Polską!

Zresztą już wcześniej córka Donald Trumpa informowała o tym, jak bardzo cieszy się z przylotu do Polski. Wyraz swojej ekscytacji Ivanka dała już rano na Facebooku:

„Jestem podekscytowana przyjazdem do Polski wczoraj wieczorem. Nie mogę się doczekać cudownego dnia i wizyty w Warszawie po raz pierwszy!”

Czy to znaczy, że Ivanka Trump będzie chciała wrócić w przyszłości do Polski? Nie jest to wcale wykluczone. W końcu poza sprawowaniem funkcji asystentki swojego taty, Ivanka jest także właścicielką marki odzieżowej, która z czasem poza Stanami Zjednoczonymi zacznie szukać także nowych rynków zbytu. A przecież w Polsce rośnie zapotrzebowanie na towary luksusowe.

Czy Ivanka planuje zapełnić tę niszę swoimi produktami? Czas pokaże…

HOT NEWS: MELANIA TRUMP PRZEMAWIA W POLSCE. Melania Trump apeluje o bezpieczeństwo na Placu Krasińskich