Ivanka Trump przyleciała do Polski! Razem z Donaldem Trumpem i Melanią Trump. Cała delegacja Donalda Trumpa to ok. dwudziestu osób. Przylot do Polski Ivanki Trump z mężem jest miłym zaskoczeniem. Rodzina Trumpów zatrzyma się w Hotelu Marriott w samym centrum Warszawy - to już potwierdzona informacja. Jaki przebieg będzie miała prezydencka wizyta Donalda Trumpa w Polsce? Szef prezydenckiej kancelarii - minister Krzysztof Szczerski - poinformował, że prezydent Trump spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą, przywódcami krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz w czwartek wygłosi przemówienie na Placu Krasińskich, który od kilku dni był przygotowywany na tę okoliczność. Dokładny plan wizyty Donalda Trumpa w Warszawie był znany od dawna, za to o tym, że do Polski przyleci również jego córka dowiedzieliśmy się raptem wczoraj! Już wiemy na pewno - Donald Trump z żoną, córką i zięciem przyleciał do Polski.

ZOBACZ TEŻ: Donald Trump zamieszka z żoną Melanią w Hotelu Marriott. Mamy zdjęcia jego apartamentu!

Ivanka Trump jest póki co największą niespodzianką składu amerykańskiej delegacji. Dziennik "Fakt" już na początku tygodnia informował, że najstarsza córka prezydenta przyleci z nim do Polski. Do ostatniej chwili nie zostało to jednak potwierdzone. Minister Szczerski zaznaczył jedynie, że jej obecność jest co najwyżej "prawdopodobna". A jednak Ivanka jest już w Polsce!

Co Ivanka Trump będzie robić w Polsce? Tego póki co nie wiadomo. Pewnym było za to od początku, że w skład delegacji Donalda Trumpa podczas jego wizyty w Polsce wejdzie jego zięć, a mąż Ivanki - Jared Kushner, który jest jednym z najbliższych doradców prezydenta. A więc prezydent USA przyleciał do Polski z pokaźną częścią swojej rodziny :-)

ZOBACZ TAKŻE: Rozebrana sesja zdjęciowa Melanii Trump. I to nie jedna!

 

Obecność Ivanki na pewno jednak zainteresuje media plotkarskie i show-biznesowe. W końcu Ivanka to nie tylko asystentka prezydenta Stanów Zjednoczonych, a także wiceprezes The Trump Organization, odnosząca sukcesy bizneswoman, a kiedyś - wzięta modelka. Polką, która osobiście zna Ivankę Trump, jest projektantka Ewa Minge. Czy właśnie w jej sukience Ivanka wystąpi w Warszawie?

POLECAMY: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM W Polsce z dziećmi! Gdzie można będzie spotkać księżniczkę Charlotte księcia George'a?

Przed przeprowadzką do Waszyngtonu Ivanka przez długie lata zajmowała się biznesem developerskim, założonym przez jej ojca. Ivanka ma też własną linię produktów, jej nazwiskiem sygnowane są ubrania, buty, torebki, dodatki i kosmetyki.

Może zatem podczas wizyty Donalda Trumpa w Polsce Ivanka będzie odpowiedzialna za rozmowy na temat wymiany handlowej właśnie w obszarach mody i kosmetyków...? Czy tak faktycznie będzie? O tym przekonamy się już dzisiaj :)

DONALD TRUMP, Melania Trump, Ivanka Trump już w Polsce. Zobacz ZDJĘCIA