Zaledwie wczoraj wieczorem po raz trzeci wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, a już dziś czeka ją jeszcze poważniejszy egzamin! O jaki życiowy test chodzi? O obronę pracy magisterskiej! Iwona Cichosz, Miss Świata Niesłyszących 2016, której tej wiosny na parkiecie show partneruje Stefano Terrazzino, ma przed sobą wyjątkowo emocjonujący weekend! Czy zakończy się on widowiskowym sukcesem?

ZOBACZ: STEFANO TERRAZZINO po raz pierwszy tak szczerze o swojej tanecznej partnerce!

O tym, jak polska miss godziła kolejne próby do show Polsatu i przygotowania do obrony swojej rozprawy naukowej, Iwona zdradziła nam w krótkim wywiadzie:

„Obronę pracy magisterskiej przekładałam półtora roku. Gdy zgodziłam się na udział w programie, wiedziałam, że muszę się zmobilizować i przed rozpoczęciem treningów nadgonić zaległości. Skończyłam pisać pracę miesiąc przed pierwszym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami”. Termin obrony mam ustalony na sobotę. Studiowałam w Toruniu, więc po najbliższym odcinku w sobotę rano czeka mnie podróż właśnie tam.”

Temat jej pracy to „Jakość doradztwa zawodowego w szkołach dla głuchych, a sukces osoby głuchej na rynku pracy”. Iwona już dziś będzie jej bronić na kierunku „Pedagogika pracy i doradztwo zawodowe” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Za jej najważniejszy egzamin na studiach trzymamy mocno kciuki!

POLECAMY: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Dziś w show przegląd najpopularniejszych seriali!

Tak samo, jak trzymaliśmy kciuki za jej wczorajszy udział w show „Taniec z Gwiazdami”. W piątkowym odcinku show Polsatu Iwona przeistoczyła się w agentkę Danę Scully z "Archiuwum X".

Ta metamorfoza tak bardzo przypadła do gustu jurorom show, że to właśnie jej i Stefano przyznali najwięcje, bo aż 38 punktów! Mamy nadzieję, że równie łaskawi okażą się członkowie jej dzisiejszej komisji egzaminacyjnej. ;-)

Iwonie życzymy dziś bardzo dużo spokoju, opanowania, pewności siebie no i oczywiście - POWODZENIA!