Iwona Lewandowska to dumna mama Roberta Lewandowskiego, która gdy tylko może stara się pojawiać na jego ważnych meczach, aby na żywo kibicować swojemu synowi. W jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na szczerość i zdradziła, co sądzi o swojej sławnej synowej, Annie Lewandowskiej. Czy zdaniem matki piłkarza popularna trenerka fitness, dietetyczka i bizneswoman odpowiednio dba o swojego męża?

- To prawda. Ania jest wspaniała i czuwa nad wszystkim. Na lodówce zostawia Robertowi karteczki, co ma zjeść na śniadanie i czym popić. Ja też zawsze przywiązywałem wagę do diety, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mleko jest dla piłkarza szkodliwe, bo to z niego biorą się zakwasy. Ania nam to uświadomiła - wyznała Iwona Lewandowska w rozmowie z magazynem Viva.

Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała nie tylko o swoim synu i synowej, ale także o swoim życiu osobistym. Od śmierci taty Roberta minęło już 12 lat. Czy Iwona Lewandowska ułożyła sobie na nowo życie z innym mężczyzną? Kobieta przyznała, że chce dać sobie szansę na nową miłość i związek. Szuka jednak kogoś, kto będzie rozumiał jej sytuację.

- Chciałabym jeszcze podróżować, ale co to za przyjemność jeździć po świecie samej. Pojechać za granicę na mecz Roberta, usiąść na trybunach obok kogoś, kto też rozumie ten sport. Tylko że to nie tak łatwo znaleźć kogoś, z kim połączy cię chemia, i jeszcze żeby ten ktoś nie był spłoszony tym, że jestem matką piłkarza o światowej sławie - zdradziła mama gwiazdy reprezentacji Polski i Bayernu Monachium.

Co ciekawe, okazuje się, że ktoś niedawno pojawił się w życiu Iwony Lewandowskiej. Mama Roberta przy okazji zdradziła też, że nie wyobraża sobie zamieszkać w jednym domu z synem i jego rodziną.

SPRAWDŹ, jak Anna Lewandowska dba o nogi. To prostsze, niż myślisz!

- Nigdy na przykład nie myślałam o tym, żeby zamieszkać z dziećmi. Muszę mieć swój dom, swój azyl, swoje przyjaciółki które znam od trzydziestu lat. Niedawno przez jedną z nich kogoś poznałam, ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. I tak jednak to los za nas decyduje - wyznała mama Lewego.

Zdjęcia Iwony Lewandowskiej, jej syna Roberta i synowej Anny znajdziecie w naszej GALERII.