Jak się okazuje, ani jedno, ani drugie! Iwona Pavlović prze dłuższy czas była trenerką Oli Jordan. Panie pracowały razem na tyle długo, że udało im się nawet sięgnąć po kilka turniejowych laurów:

- Zanim wyjechałam do Wielkiej Brytanii, pani Iwona była moją trenerką. Razem osiągnęłyśmy kilka tanecznych sukcesów. To dla mnie ogromny zaszczyt, że siedzę obok niej za jurorskim stołem. Z drugiej strony, przyznam, że nieco dziwnie się czuję - wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem sędzią i moje zdanie jest tak samo ważne jak jej… – powiedziała w wywiadzie dla KropkiTV Ola Jordan.

Iwona Pavlović i Ola Jordan - jak się poznały?

A jak poznanie z Olą Jordan wspomina Iwona Pavlović?

- Pamiętam ją z tamtych czasów jako bardzo miłą, serdeczną i ciepłą osobę. We wszystkim co robiła, była bardzo pozytywna a na parkiecie miała niesamowitą charyzmę. W jej występach było to „coś” czym przykuwała uwagę, a co wykraczało poza talent. Zawsze tańczyła wkładając w swoje występy mnóstwo serca - mówi dziś jurorka show.

To właśnie Czarna Mamba, jak nazywają fani programu Iwonę Pavlović, doprowadziła Olę Jordan i jej ówczesnego partnera tanecznego Przemka Łowickiego do tytułu Mistrzów Polski w 1999 roku. Co ciekawe, nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami” po zwycięstwo sięgnęła w sukience projektu… Iwony Pavlović! Wiedzieliście, że ta jest nie tylko sędzią taneczną, lecz także projektantką?

A jak Iwona Pavlović i Oli Jordan prezentowały się podczas nagrania ostatniego, weselnego docinka show? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;-) Myślicie, że paniom uda się w tym programie wytrwać aż do finału w tak dobrych stosunkach jak do tej pory?