W teledysku Iwonie Rutkowskiej towarzyszą wspaniali polscy aktorzy: Andrzej Grabowski, Sambor Czarnota i Piotr Nowak, a także mąż artystki, znany i ceniony na świecie tenor, Arnold Rutkowski. Teledysk wyreżyserowała Bożena Krakówka, która jest również autorką scenariusza. To ona wyprodukował obraz Piotra Dumały „Ederly”, który otrzymał Złotego Pazura, nagrodę konkursu „Inne spojrzenie” podczas ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nad powstaniem teledysku  pracowali również: Grzegorz Komosiński – operator, reżyser, fotograf, Maja Ozga -  absolwentka kulturoznawstwa, Konrad Hryciuk - fotograf i montażysta, Agata Matczuk - wsparła organizację obiektów, Paulina Dzimińska-stylistka i kostiumograf, Olga Dackiewicz - charakteryzatorka oraz Wiola Kącka - tancerka i  instruktorka.

Dlaczego na potrzeby festiwalu Iwona Rutkowska zdecydowała się nagrać ten właśnie utwór? Zdradziła nam to sama:

„Wybrałam tę arię, ponieważ mam świadomość wielu swoich walorów, a jestem wierna jednemu mężczyźnie i tym utworem rozpoczynam dyskusję na temat tego, czym jest miłość, wierność i seksualność. Aria Musetty z Opery Pucciniego „La Boheme” o tytule „ Quando me’n vo” jest arią opowiadającą o kobiecie pewnej siebie, znającej swoją wartość, jednak trochę pogubioną, która walczy ze swoimi uczuciami do Marcello, a związana jest ze starszym bogatym mężczyzną. Jest femme fatale. Dlatego ten temat wydał mi się wyjątkowo interesujący!”

Mocno trzymamy kciuki za powodzenie teledysku do arii operowej Musetty „Quando Me’n Vo” na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Berlinie. Oraz za karierę Iwony Rutkowskiej, która nabiera coraz większych rumieńców! ;-)